Witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich!

przez Logan 28 mar 2011, 19:46
Witajcie! Jestem Logan. Od kilku lat pasjonuje mnie struktura ludzkiej psychiki oraz biologiczno-chemiczne podłoże działania mózgu.
Kończę właśnie liceum. Moją życiową ambicją jest dostanie się na studia medyczne, po których chciałbym zrobić specjalizację z psychiatrii bądź neurologi.
Moje podejście do psychologii może wydać się wam trochę niekonwencjonalne, ale wszędzie gdzie to będzie możliwe, będę się starał ugruntować swoje zdanie literaturą naukową/popularnonaukową. :mrgreen:

Witam wszystkich!

przez Thazek 28 mar 2011, 19:51
Logan, Witaj logan i zgłaszaj się na moda od razu ;) ;) ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Witam wszystkich!

przez Logan 28 mar 2011, 20:02
Bardzo chętnie, ale nie w najbliższym czasie. Zostało nieco ponad miesiąc do matury...
Szczerze mówiąc (a właściwie pisząc) założyłem konto na tym forum dla rozrywki. Lubię czytać artykuły o tematyce psychologicznej i konfrontować swoje zdanie z poglądami innych osób - to zawsze wzbogaca naszą wiedzę i pozwala spojrzeć na wiele problemów z innej strony.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich!

przez Logan 29 mar 2011, 19:48
Pewnie, że jestem (<- jak widać na załączonym obrazku), ale to tylko moja subiektywna ocena :)

Witam wszystkich!

przez Logan 29 mar 2011, 20:14
W ciągu kilku kolejnych miesięcy, planuję napisać i zamieścić na forum dwa artykuły. Pierwszy z nich będzie poświęcony wpływowi przeżyć psychodelicznych na rozwój samoświadomości. Drugi natomiast poświęcę dobrym stronom narcyzmu.
Jeśli znacie jakieś artykuły, rozprawy, eseje lub książki, które waszym zdaniem powinienem przeczytać przed pisaniem, to wszystkie propozycje są tu mile widziane. Oczywiście zachęcam też to dzielenia się swoimi poglądami na te tematy. :D

Witam wszystkich!

przez hasta 30 mar 2011, 21:20
Dobry wieczór. Mam na imie Monika( nerwica lekowa,depresja,dd i pierun wie co jeszcze),od poltora miesiaca wchodze na to forum i jestem pod wrazeniem .Tyle jest tu ciepla i zyczliwosci. Mysle ze zostane tutaj na dluzej,mam nadzieje ze nie bede nikomu przeszkadzac, posiedze tylo cichutko....

Witam wszystkich!

przez *Monika* 30 mar 2011, 21:26
hasta, Witaj, nie siedź cichutko, tylko włącz się do rozmowy :)
Obrazek
Główny Moderator

Witam wszystkich!

przez hasta 30 mar 2011, 22:00
Moniczko,dziekuje za przywitanie:) Jak narazie to jestem w szoku ze odwazylam sie napisac, mam nadzieje ze za jakis czas sie oswoje.

Sortuj wg