witam moja mała historyjka

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez wkurzona 28 mar 2011, 09:57
witam
od jakiegoś czasu przeglądam to forum ale dopiero teraz postanowiłam tu dołączyć, nerwica dopadła mnie kilka lat temu( wtedy jednak nie zdawałam sobie z tego sprawy) kiedy zaszłam w ciążę moje problemy minęły. kiedy moja córeczka miała 1,5 roku wróciłam do pracy i wtedy dostałam pierwszy prawdziwy atak paniki (objawów nie muszę opisywać bo każdy doskonale je zna-niestety). wystraszyłam się nie na żarty. postanowiłam iść do psychiatry. pół roku niby terapii przez dwóch lekarzy aż w końcu trafiłam do pana tomka. powiedział, że albo będę grała według jego zasad albo szkoda jego czasu. zaufałam mu. dostałam seronil 40mg i tak codziennie. przez rok czasu zapomniałam co to złe samopoczucie :D hurrra zmniejszył mi dawkę do 20mg ale od stycznia przestałam brać leki bez konsultacji :( złamałam zasady. no i co znowu atak paniki i złe samopoczucie. masakra i po co mi to było. idę do niego na początku kwietnia i mam nadzieję,że nie wkurzy się zbyt na mnie

przez ewaryst7 28 mar 2011, 17:46
No i sama widzisz...:) Nie byłas sumienną pacjentką.Nie martw się .Bierz leki jeśli pomagają i czekaj na lepsze samopoczucie.Pozdrawiam.:)

przez smutasa 06 kwi 2011, 16:29
jak chcesz porozmawiać to napisz na ada.podejma@o2.pl sama mam podobne problemy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez amelia83 06 kwi 2011, 16:52
hej ;) ja tez zlamalam te zasady w systematycznosci co do lekow nie raz...teraz mam podobnie tzn. od listopda do marca odstawilam leki,tyle ze ja je zre dluzej niz ty ,seronil tez bralam dlugi okres czasu ....pozdrawiam cieplo i pisz jesli bedziesz mialaochote na pv czy gdziekolwiek tu witamy :!: :!:
ja wrocilam z pierwszej sesji od psychoterapeuty...troche tam sie wybeczalam :oops:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

Sortuj wg