Witam 2 !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam 2 !

przez Thazek 25 mar 2011, 00:22
QMS_propaganda, Witam ;) a na czym polega Twój problem?
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!
http://www.youtube.com/watch?v=jYj7T9eEQ4U
F41.0<--- Było minęło... F41.1<--- już prawie nie ma :D CHYBA ZDROWIEJĘ :D

Witam 2 !

przez Dysphoria 25 mar 2011, 00:24
QMS_propaganda, Damy rade!
Dysphoria

Witam 2 !

przez linka 25 mar 2011, 00:26
Chłopcy - nie żebym była nie miła ....ale takie prywatne pitu pitu, jak się znacie, to sobie zadzwońcie do siebie....... :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam 2 !

przez QMS_propaganda 25 mar 2011, 00:29
Dysforia, Witaj, Ostatnio co mnie bardzo zabolało, zdołowało i nie tylko, a zresztą nie tylko mnie... Opowieść "muminka" o tym jak zabijał zwierzęta z ojcem. Nie chcę tego powtarzać , bo przy tym można stracić wiarę w człowieczeństwo... OKROPNOŚĆ!!!!

ZAMKNĄĆ MUMINKA I TATE MUMINKA!!!

Witam 2 !

przez Thazek 25 mar 2011, 00:31
linka, No ale tego też nie wolno? ;)
Nerwico chcesz mnie znów dopaść?!?!To skoczę do apteki po stoperan bo Cię chyba POSRAŁO!

Witam 2 !

przez Dysphoria 25 mar 2011, 00:33
linka, Z tego co widze to tu wszyscy sie znaja wiec mozna powiedziec sledzac Twoj tok rozumowania, ze to cale forum to jedno wielkie pitu,pitu. Tylko kto by dzwignal taka telekonferencje? hehehehe
Dysphoria

Witam 2 !

przez linka 25 mar 2011, 00:34
Dysforia, nie ale już się zaczyna, takie sztuczne napędzanie tematu ....3 osoby się znają i będą dyskusje prywatne - nikt nic poza wami nie będzie rozumiał...a nie o to chyba chodzi.... ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Witam 2 !

przez Korba 25 mar 2011, 00:44
Dysphoria, ja się przyznam otwarcie, ja Cię zbanowałam i nie mam nic do ukrycia :D . Również ja potem wyjaśniałam to nieporozumienie, natomiast powtórzę to, co powiedziałam Twojemu alter ego przez F - bo jakby nie było - postąpiłam zgodnie z regulaminem, a że go nie czytacie, to nie moja wina :P

I witam Cię na forum :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Witam 2 !

przez Thazek 25 mar 2011, 00:47
Korba, Spoko regulamin to regulamin!
Już pisałem do Tomka i jest wyjaśnione i teraz możemy pisać z pracy z jednego IP ;)

Witam 2 !

przez Dysphoria 25 mar 2011, 00:54
Korba, Witam! Otoz akurat naleze do tych, ktorzy czytaja regulaminy. Spoko, bylo, minelo. Ale chcialem sie przez chwile odniesc do calej sytuacji. Podpunkt 6.1 bodajze mowi de facto o tym, ze nie wolno posiadac dwoch lub wielu kont. Rozumiem, ale zauwaz, iz fakt logowania sie z tego samego IP nie oznacza odrazu, ze uzytkownik posiada dwa konta. Wyobrazmy sobie sytuacje w ktorej powiedzmy rodzenstwo zaklada sobie konto na forum i oczywiscie niezaleznie od siebie sobie z niego korzysta (z tego samego IP) i co w takim przypadku? Oczywiscie ktos z moderatorow chcac byc formalista moglby z czystym sumieniem zbanowac uzytkownika i teraz pytanie ktorego? Obu? Mniejsza jednak o to. Chodzi mi o to, ze czasami warto wstrzymac przez chwile oddech i na spokojnie sie zastanowic a nie slepo i doslownie interpretowac regulamin.
Dysphoria

Witam 2 !

przez Korba 25 mar 2011, 01:01
Dysphoria,

6.2. Jeżeli z tego samego komputera (łącza) korzystają dwie lub więcej osób - wiadomość o tym powinna dotrzeć do jednego z Administratorów*.

:mrgreen:

Ja osobiście miałam problem, jak się inny użytkownik zalogował z mojego IP, więc to szara rzeczywistość ;)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Witam 2 !

przez Dysphoria 25 mar 2011, 01:12
Korba, No dobrze ludzie kochani ale zeby odrazu ban. Zreszta bylo, minelo.
Dysphoria

Witam 2 !

przez Korba 25 mar 2011, 01:15
Dysphoria, bywa, sytuacja się odkręciła - a ten trzeci kolega to też z pracy? Dużo Was jeszcze przybędzie? :mrgreen:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Witam 2 !

przez Thazek 25 mar 2011, 01:17
Korba, Też z pracy ale jemu nie wiadomo co dolega! ;)
ma jakąś manię i śmieje się z wszystkiego a czasami jest mu żal wszytkich np nas obu ;)
Ostatnio edytowano 25 mar 2011, 01:23 przez Thazek, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg