Hej wam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Rander 23 mar 2011, 21:50
Nadeszla chyba pora zeby jakos zamanifestowac swoje istnienie na forum ;). Pare osob powinno mnie znac z IRC, na ktorym to trolujemy razem juz rok. Jest to moje drugie konto rejestrowane na nerwica.com bo poprzednie mialo niefart wpasc w oko Amonowi bez zadnego posta i pojsc do kasacji :). Mam nadzieje wlozyc w to forum cos od siebie i nie przysporzyc zbyt duzo pracy moderatorom. Pozdrawiam!
Rander

przez Rander 23 mar 2011, 21:59
Hej Iza :D :*
Wiedzialem ze mnie szybko tu zweszysz :D
Rander

przez Rander 23 mar 2011, 22:15
Postaram sie udzielac w tematach, w ktorych czuje sie.. hmm.. kompetentny? Nie mam zamiaru trolowac postami typu: "Jem placki i pije herbate" czy "zle sie dzis czuje bo niebo nie jest niebieskie" ;). Ogolnie uwazam ze jesli nie mam nic do powiedzenia, to nie ubieram tego w slowa. Nie mam tez zbyt wiele czasu na forumowa dzialalnosc glownie dzieki pracy, ktora pochlania zbyt wiele czasu. To na szczescie jest przejsciowe :).

Z gory przepraszam za nie uzywanie polski znakow diaktrycznych ale jak zwykle pisze z telefonu (a pozatym pamietam czasy czarnego internetu i korzystam od pleistocenu z usenetu wiec sie nie przyzwyczaje ;P).
Rander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez paradoksy 23 mar 2011, 22:16
Rander, w końcu :mrgreen:
paradoksy

przez Rander 23 mar 2011, 22:21
Hej Baska :D