cześć :(

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

cześć :(

przez haldor 22 lip 2006, 21:40
Mam na imię Karol i jestem z Krakowa.
Moglibyście mi pomóc, od jakiegoś roku zaczyna się dziać ze mną coś niedobrego, nie wiem dokładnie czy to nerwica u lekarza jescze nie byłem, was prosiłbym o to żebyście mi powiedzieli czy z czymś takim wogóle warto iść do lekarza.
A mianowicie boje się kontaktów z ludżmi, nie umiem z nimi rozmawiać, czuje się jakby po drugiej stronie jakiejś ściany, która mnie jakby przygniatała, nie umiemdługo kontynuować rozmowy. Czuje wtedy w głowie pustke jakby się mój intelekt zamykał.
Przez co ludzie zaczynają mnie jakby nie zauwazać i ignorować, czuje ich śmiech za plecami.
Byle błachostka jest w stanie doprowadzić mnie do furii, nie potrafie się długo na czymś skupić, najwyżej 15-20 minut. Mam problemy z pamięcią zapominam o wileu sprawach nawet tych ważnych, ale najczęćiej są to błachostki w stylu klucze, komórke, czasem nawet po kilka razy się wracam żeby coś zabrać.
Zawaliłem jeden egzamin, nie mogłem się skupić na nauce, cały czas towarzyszył mi paraliżujący lęk że nie zdarze się wszytkiego nauczyć.
Cały czas towarzyszy mi obawa że nie zrobie czegoś dobrze i jak to się stanie to bede oceniany.
To kilka objawów, bede wdzięczny za jakąkolwiek odpowiedż.

przez cenedra_20 22 lip 2006, 21:54
Witaj.
Oczywiście, że możemy Ci doradzić i Cię wysłuchać, ale do lekarza też powinieneś pójść. My niestety nie jesteśmy specjalistami. Ale nie smuć się. Będzie dobrze. Tylko idź też do specjalisty. A egzamin poprawisz. Zobaczysz :)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez haldor 22 lip 2006, 22:00
dzięki za wsparcie, wiem zdaje sobie z tego sprawe, czuje się poprostu osaczony, jakby w jakiejś klatce, obserwuje świat za szyby, chce to zmienić, bo jest gorzej niż poprzednim razem, brakuej mi już sił.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cenedra_20 22 lip 2006, 22:04
Najważniejsze to się nie poddawać. My to uczucie oglądania świata zza szyby nazywamy derealizacją. Nie jesteś sam. Ale niestety mymożemy Cię jedynie wspierać. Siłędo walki z tym wszystkim musisz już znaleźć na własną rękę.

przez haldor 22 lip 2006, 22:07
zdaje sobie z tego sprawe, chciałem się tym z kimś podzielić, można powiedzieć wyjść z cienia, kiedyś mysłałem że to mi się tylko wydaje, że to jest jakaś taka moja fanaberia, ale tak nie jest to naprawde zaczyna utrudniać mi życie.

przez cenedra_20 22 lip 2006, 22:16
Tego nie można lekceważyć. Wiem coś o tym. I doskonale też rozumiem, że wygadanie się jest krokiem do wyzdrowienia. Tak trzymaj, a na pewno będzie lepiej. Czekam na dalsze Twoje posty.
Pozdrawiam

przez haldor 22 lip 2006, 22:21
pojawia się za jakiś czas, dzięki za odpowiedź, powalczymy z tym

przez anita27 22 lip 2006, 22:46
Czesc.Na dobry poczatek polecam psychologa,on stwiedzi czy potrzebujesz lekarza i farmaceutyki czy tylko rozmowy.Wazne jest to ,zebys cos z tym zrobil i nie zostawial to swojemu biegowi.Pozdrawiam Ciebie serdecznie
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez didado1 22 lip 2006, 23:38
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:35 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez haldor 22 lip 2006, 23:48
witam:)

[ Dodano: Sob Lip 22, 2006 11:57 pm ]
dzięki z miłe przyjęcie:)

przez Magda-27 23 lip 2006, 08:57
Witaj Haldor :)
Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Powodzenia.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez snaefridur 23 lip 2006, 13:37
Witaj na forum.Ja zawaliłam trzy i generalnie nie jest pluszowo :cry: .
snaefridur

Sortuj wg