Witam. Szukam pomocy..

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam. Szukam pomocy..

przez bananiq 21 mar 2011, 15:16
Dzien dobry w pierwszy dzien wiosny ;) Przegładam już od jakiegoś czasu to forum no i postanowiłem się zajerestrować. Mam 20 lat i chyba od 3 lat walcze z nerwica (przypuszczam, że wtedy się to zaczeło). Byłem w tym czasie dwukrotnie w szpitalu, gdzie przebadano mnie od stóp do głowy ;) Stwierdzono wypadanie płatka zastawki dwudzielnej(po kontroli doktor stwierdzil, że jest to juz tylko sladowe), po czym Pan doktor posiadajacy rowniez specjalizacje Psychiatry zapisał leki na uspokojenie i wypisano mnie. Niestety objawy jak były tak zostały, więc zwróciłem się do niego o pomoc. Od 4 miesięcy biore citabax oraz sulpirymid. Przyniosły lekka poprawe, ale nie na dlugo. Nie będąc zadowolony z jego podejcia do mojej osoby(traktowal mnie z góry i "olewał") zarejestrowałem się do innego psychiatry prywatnie. Po wysłuchaniu mnie i moich objawow stwierdził, że to nerwica lekowa(po 3 latach wkoncu uslyszalem to z ust lekarza). Dodatkowo zapisał streszee oraz memotropil. Piszę do Was drodzy forumowicze, bo szukam wsparcia, ponieważ meczy mnie już ta nerwica i ciagłe myśli, że coś mi się stanie lub na coś choruje. :(
btw. Czy ktoś z Was ma taki objaw, że ciagle w ciagu dnia ziewa i uczucie zmeczenia ? :/ (cisnienie mam w granicach 130-65) - pytam o to, bo lekarz wyjasnial, ze to przez wieksze zapotrzebowanie na tlen..

Pozdrawiam i licze na Was!! :)
Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.

— św. Augustyn (Aureliusz Augustyn z Hippony)

Witam ;)

przez shadow_no 21 mar 2011, 15:24
bananiq, witam na forum.
Co do ziewania i uczucia zmęczenia to mam tak bardzo często przy ciśnieniu prawie książkowym. Najczęściej pojawia się to po przyjściu z dworu lub jak jestem w samochodzie.
Świadomość i wiedza co Ci dolega to już dużo.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg