nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

nerwica

przez CichoCiemny 24 mar 2011, 07:21
To znaczy, najtrudniej się się po prostu pozbyć natrętnych myśli (w zasadzie się nie da, od wszystkich nawyków "fizycznych" można się jakoś odzwyczaić), dlatego jedyna rada to po prostu ignorować je, a wtedy same przejdą.
Niektórzy sobie pomagają lekami, ale uważam, że to tylko omijanie problemu, bo trzeba by do końca życia łykać tabletki, a potem przy ich braku nerwica lubi się pogłębiać, bo po prostu człowiek się przyzwyczaja (uzależnia).
Ale dobrze piszesz, że nikt nie jest doskonały. To prawda, każdy ma jakieś swoje problemy, mniejsze lub większe.
CichoCiemny

nerwica

przez załamana33 24 mar 2011, 13:51
beatrix napisał(a):witaj zalamana33 jak sobie radzisz z twoja nerwica bo ja od paru dni niewiem co mam zrobic chyba dopadlo mnie nawro choroby strasznie sie czuje glowa to jakby ktos mi sciskal dretwienie zawroty niewiem jak sobie poradzic bez lekow kturych wolalabym juz niebrac a ktore zazywalam dosc dlugo dzisiejszy dzien to koszmar

Witam Cię serdecznie.Jak na razie nie radzę sobie w ogóle.Dopada mnie codziennie,nie umiem już nad tym panować,a przez to,że nie potrafię nad tym panować popadam w jeszcze gorszy szał.Płaczę,krzyczę,rzucam wszystkim co mam pod ręką.A potem jeszcze gorsza złość i pytanie dlaczego to zrobiłam.I znowu ból głowy i zawroty dokładnie tak samo jak u Ciebie.Masz jakąś radę dla mnie.Proszę pomóż

nerwica

przez Mef 24 mar 2011, 15:04
Dziś trochę ustąpiły mi schizy, mam nadzieje że taki stan utrzyma się u mnie przynajmniej do poniedziałku (chciałbym aby utrzymał się jeszcze dłużej, ale zobaczy się). Jak narazie to jakoś jest wporządku, nie myśle o tym więc jest dobrze.
załamana33 , czym objawia się u ciebie ta nerwica, czy po za napadami agresji występuje coś jeszcze ?
Mef

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

nerwica

przez załamana33 28 mar 2011, 12:33
Cześć Mef.Zauważyłam,że poza napadami agresji zaczynam cierpieć na bezsenność.Nie śpię całymi nocami,rozmyślając i zastanawiając się jak sobie z tym wszystkim poradzić i czy w ogóle sobie poradzę.Wydaje mi się,że jest ze mną coraz gorzej.Kiedy jestem z ludzmi,jest wszystko ok,ale w momencie kiedy zostaję sama zaczyna się koszmar.No i znowu płacz,płacz i płacz.

nerwica

przez beatrix 29 mar 2011, 10:07
witam po dluzszej nieobecnosci moj stan sie nie poprawia ide dzisiaj do neurologa wiem ze bede brala leki juz je biore bo moja lekarka mi poradzila jak do niej dzwonilam ze mam juz zaczac brac leki ktore wczesniej odstawilam czyli ANAFRANIL zobacze co mi dzis powie ale wiem ze nerwica znow mni dopadla chocisz wcale nie bylo powodow no zmartwien mam nadzieje ze sie uspokoje chociaz troche

-- 29 mar 2011, 09:12 --

jestem z tym sama nie umiem sie przed kims otworzyc bardzo bym chcaila zeby mi to minelo chce wrucic do pracy bo wczoraj wzielam urlop dwa dni bo nie bylam w stanie pojsc z drugiej strony wyjscie do ludzi moze teoche pomoze nie bede przynajmiej myslec o chorobie

nerwica

przez załamana33 29 mar 2011, 13:34
Witaj Beatrix,jeśli chcesz zawsze możesz do mnie napisać.Bardzo chciałabym się z kimś zaprzyjaznić z tego forum,z kimś kto ma podobny problem jak mój.Zostawiam Ci swojego meila:wanessa29@o2.pl.
Ja do pracy nie chodzę już od czwartku i od tamtej pory biorę leki antydepresyjne.Dzisiaj była pierwsza noc od dawna,którą przespałam spokojnie.Wydaje mi się jakbym była troszkę wyciszona.Mniej płaczę....Ale na jak długo,nie wiem....?

Sortuj wg