Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ja tylko chciałam się przywitać...


KAJA_37

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem "newsem" i od kilku dni przyglądam się temu forum z wielkim zaciekawieniem i ulgą że chyba znalazłam stowarzyszenie sióstr i braci "po fachu" i czuję że z waszym... o już chyba naszym będzie mi trochę raźniej.... Może zanjdzie się jakaś przyjazna dusza która choruje na niedoczynność tarczycy (ja jestem po operacji i po J131) i już sama nie wiem czy to moje życie ma szanse kiedyś się poprawić i nauczę się widzieć świat w jaśniejszych barwach ... Acha zakupiłam własnie lek chomeopatyczny firmy LEHNING L-72 ( na depresję i stany lękowe) . Czy ktos to może brał i ma jakieś doświadczenia z tym lekiem? ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leki homeopatyczne zostaw dla ludzi zdrowych, tylko im moga pomoc. ludzie chorzy poczebuja lekow psychotropowych.

nie wiem, czy po fachu, tutaj specjalisty raczej brak, a psychologow jak na lekarstwo. ludzie udzielajacy tutaj rad nie maja zadnego przygotowania teoretycznego, opieraja sie wylacznie na swoim doswiadczeniu i "dobrych checiach", ktorymi i tak niewiele zdzialywuja. niestety, ale tu nikt ci nie pomoze, jesli chcesz rozwiazania swojego problemu, mozesz co najwyzej oczymac wsparcie. od leczenia sa specjalisci/fachowcy lub psycholodzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko owszem ale to są bardzo łągodne środki na łągodne prrzypadki bądź do długiego stosowania... a chodzi mi o takie które pozwolą złąpać równowagę i rozsądek w miarę szybko np kiedy jesteście w pracy i trzeba się wykazać szybkością,biegłością i sprawnością umysłu ..... a on jak na złość się wyłącza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wszystko owszem ale to są bardzo łągodne środki na łągodne prrzypadki bądź do długiego stosowania... a chodzi mi o takie które pozwolą złąpać równowagę i rozsądek w miarę szybko np kiedy jesteście w pracy i trzeba się wykazać szybkością,biegłością i sprawnością umysłu ..... a on jak na złość się wyłącza....

 

Chyba masz rację zioła można polecić łagodniejszym przypadkom i z tego co wiem to niema takich które działają pewnie i odrazu, pozostaje tylko farmakologia konwencjonalna ale na jej efekty też trzeba troszkę czekać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

jestem nowa...zaglądałam tu kilka razy, ze mna jest teraz lepiej dzięki terapi.

Tak jak czytałam to pojawił się mój psychiatra dra Skiba, on przyjmuje w w stowarzyszeniu KARAN, tam rzeczywiście jest oddział dla uzależnionych , ale maja też poradnie nie tylko dla uzależnionych.

Leki są ważne...szczególnie na początku, ale przychodzi czas gdy objawy ustępują jest lżej.....ale to ułuda....bo problem zostaje. Potrzeba dobrego terapeuty. Ja chodzę do p.Anny Jas już 10 miesiąc, bardzo wiele się zmieniło choc nie było i nie jest łatwo...ale lepiej. Mogę dać jej namiary tel.kom 660 790 130 i e-mail annajas.psychoterapia@wp.pl

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×