Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez BEJRUT 13 mar 2011, 19:49
Witam wszystkich. Wlasnie sie zalogowalem bo juz nie wiem sam co mi jest. Od ok.3 tygodni biore pramolan, na nerwice lekowa i depresje. Na poczatek lekarz przepisal mi lenuxin ale po tym leku mialem natlok mysli i pomyslow ktore realizowalem. Dodam ze byly to durne pomysly. Teraz po pramolanie moja nerwica jakby sie poprawila, tzn. nie mam juz takich objawow somantycznych. Jesli ktos chcialby mnie wysluchac i dac jakies rady chetnie napisze wecej o sobie. Pozdrawiam i z gory dziekuje

Witajcie

przez bretta 13 mar 2011, 21:47
pisz jak potrzebujesz, brałam pramolan przez hmm ponad rok, ale żeby coś dał to nie sądze... może właśnie przez tamten czas głowa mnie rzadziej bolała, ale innych zmian nie zauważyłam... i odstawiając z dnia na dzień nie miałam żadnego problemu...
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Witajcie

przez BEJRUT 14 mar 2011, 17:18
Zjadlem opakowanie pramolanu. Chyba mi troche pomogl bo nie czuje takiego zdenerwowania jak przedtem. Jednak bardzo mnie oglupial i strasznie platal mi sie jezyk po nim. Wczoraj zdecydowalem ze narazie nie bede "lykal" zadnych tabletek i 2 opakowania spuscilem w toalecie :D . Teraz czekam na wizyte u psychiatry 6 kwietnia i poprosze go o skierwanie na terapie indywidualna do psychoterapeuty, jezeli wogole takie cos istnieje... Co o tym myslicie ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witajcie

przez bretta 14 mar 2011, 20:25
o jejku, tak samemu odstawiać lek, szczególnie że mówisz że pomagał no to nie wiem czy to jednak najlepsze wyjście.. ale jasne, na nerwice terapia zawsze będzie lepsza od chemii;)
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Witajcie

przez BEJRUT 14 mar 2011, 20:37
No a jak inaczej mam odstawiac? Sama napisalas ze nie mialas problemow z odstawieniem z dnia na dzien. Co moze mi sie stac jak od dzis nie bede wcinal poltora tabletki dziennie? A i jeszcze jedno pytanie : jezeli nie moge sie skupic na jednej rzeczy przez dluzszy czas to co to moze byc ?

Witajcie

przez bretta 14 mar 2011, 20:45
no nie miałam problemów, ale było to po ugadaniu z lekarzem. wiesz, każdy jest inny, może inaczej reagować. A mi te tabletki nie pomagały, a jak pomagają no to po co odstawiać?
a brak koncentracji? to może być masa rzeczy, możesz zacząć od najłagodniejszej i zacząć łykać magnez, niektórym to wystarcza

Witajcie

przez BEJRUT 14 mar 2011, 20:55
Nic mi nie bedzie :D. A moge miec psychoze maniakalo-derpersyjna polczona z zaburzeniami osobowosci i nerwica lekowa?

Tak wogole to dzieki bretta ze odpisalas na moj post :great:

Witajcie

przez bretta 14 mar 2011, 22:05
możesz to mieć wszystko, szczególnie jak przeczytasz i sobie wmówisz;)
serio, w takich czy innych zaburzeniach, moim zdaniem, przed diagnozą - internet to Twój wróg;)

i nie ma za co;)

Sortuj wg