Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich

przez boomszakalaka 07 mar 2011, 18:25
Witam, mam 21 lat i trafilem na to forum poniewaz nie moge sobie poradzic z moim problemem. Opisze go tutaj poniewaz nie wiem do jakiej kategorii go sklasyfikowac. Od pewnego czasu miewam duze leki po spozyciu alkoholu . Dokladniej chodzi o stan dzien po spozyciu , stresuje sie tym czy nie widac po mnie ze pilem, zaczyna wydawac mi sie ze zaraz zwymiotuje , poce sie, serce mi przyspiesza a wszystko spowodowane jest tym iz denerwuje sie jak otaczajacy ludzie mnie odbieraja i czy nie widac po mnie ze jestem skacowany . Raz mialem przygode z pewnymi proszkami, wpadlem w strasza histerie ze wszyscy sie na mnie patrza i ze widac po mnie ze cos bralem , nigdy w zyciu juz nie powrocilem do tego typu eksperymentow . Zdaje sobie sprawe ze napedzaja to moje nerwy, ale uczucie ze zaraz zwymiotuje jest bardzo realistyczne i wpadam w panike. Wiem ze pewnie najlepszym sposobem bylo by odciac sie od wszelkiego rodzaju uzywek ale nie mam problemo z naduzywaniem , chce sie dowiedziec dlaczego tak moze byc i gdzie szukac pomocy?

Witam wszystkich

przez Sabaidee 07 mar 2011, 18:34
Alkohol jednemu służy a drugiemu nie. Żaden lekarz, ani psychoterapeuta nie powie Ci jak masz pić, żeby nie mieć później jazd. Po prostu odstaw póki nie masz "problemów z nadużywaniem.
Sabaidee

Witam wszystkich

przez boomszakalaka 07 mar 2011, 18:53
Mysle ze moze to tez bym spowodowane moim zyciem , Ojciec byl alkoholikiem , Mama umarla mi 4 lata temu chyba wyglada na to ze potrzebuje pomocy ..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Witam wszystkich

przez Sabaidee 07 mar 2011, 19:01
Być może, ale jeśli pójdziesz do lekarza i zaczniesz mówić o swoich stanach poalkoholowych to stajesz od razu na przegranej pozycji. Masz 21 lat i kupę negatywnych doświadczeń związanych z alkoholem. Po co Ci to świństwo? Dla mnie alkohol może nie istnieć. Czasem wypiję jedno piwo jak jest bardzo gorąco.
Sabaidee

Witam wszystkich

przez boomszakalaka 07 mar 2011, 19:23
Ale z czego wynikaja takie leki czy to jakas nerwica czy cos? Ogolnie zawsze bardzo sie przejmuje tym jak mnie ludzie odbieraja i bez alkoholu , kiedys wyczytalem ze to moze brak pewnosci siebie to powoduje?

Witam wszystkich

przez Fanta 07 mar 2011, 20:15
boomszakalaka napisał(a):Ale z czego wynikaja takie leki czy to jakas nerwica czy cos? Ogolnie zawsze bardzo sie przejmuje tym jak mnie ludzie odbieraja i bez alkoholu , kiedys wyczytalem ze to moze brak pewnosci siebie to powoduje?

Nie szukaj sobie choroby na siłę. DDA po prostu tak mają, wiem bo też jestem DDA i też długo pracowałam nad samooceną.
Najprościej mówiąc - nie pij bo i tak ci nie służy. A do psychologa pójść też nie zaszkodzi.

Witam wszystkich

przez boomszakalaka 07 mar 2011, 20:59
ale jak pracowac nad soba co robic , rozstalem sie z kobieta mieszkam sam i jestem na skraju wyczerpania. W jaki sposob pracowales nad swoja samoocena?

Witam wszystkich

przez Fanta 07 mar 2011, 21:01
Najpierw z psychologiem na terapii. W ogóle nie zdawałam sobie sprawy, że jestem DDA. Od psychologa powinieneś zacząć, i od terapii oczywiście.

Witam wszystkich

przez boomszakalaka 08 mar 2011, 13:59
Czy ktos moglby mi poleciec dobrego specjaliste z Krakowa? Jestem na skraju wyczerpania nie wiem co robic.

Witam wszystkich

przez rutka 08 mar 2011, 14:58
Witaj na forum.no najlepiej było to całkowicie odstawic .dla mnie również alkohol mógł by nie stniec .Ale dużo przeszedłes wiec terapia wskazana,pozdrawiam.

Sortuj wg