Witam!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!!

przez phobos 19 lip 2006, 19:02
Witam wszystkich
Na forum juz jestem od okolo tygodnia ale zawsze tylko czytalem posty zdecydowalem sie jednak napisac cos, na nerwice cierpie od okolo 4-5 miechow z czego dwa pierwsze to byla tragedia zalamka i wogole niewiedzialem co sie ze mna dzieje, mialem kilka dni pod rzad nieprzespanych nocy bylem wyczerpany. Na forum wpadlem przypadkowo bo szukalem juz przeroznych chorob , po prostu niedawalo mi to spokoju co zemna jest, przeczytalem na forum ze warto do irydologa pojsc, tak tez zrobilem wykryl u mnie nerwice, a ze jest tez zielarzem przepisal mi leki ziolowe w sumie 3 tabsy na dzien 5 przed spaniem. Najgorsze byly motywy z zdawaniem matury bo mialem w tym roku akurat w okresie kiedy napady leku wystepowaly coraz to czesciej przed kazda matura zazywalem atarax i jakos przeszlo wszystko zdalem chociaz niewiem jakim cudem. Ogolnie mowiac to ciesze sie z istnienia takiego forum na ktorym ludzie cierpiacy na ta chorobe moga sie podzielic ze soba swoimi myslami i historiami, mam nadzieje ze bedzie dobrze zaczalem trenowac tai chi i troche jest lepiej mam nadzieje ze powoli wszystko idzie ku dobremu ale niestety pewnosci mi brak, to wszystko mam nadzieje ze komus sie bedzie chcialo to przeczytac i odpisac.

pozdrawiam

przez agapla 19 lip 2006, 19:11
Cześć nie martw się będzie dobrze ,napisz coś o tai-chi bo tak sie zbieram żeby sie zapisać pozdro :lol:

przez czarna741 19 lip 2006, 19:18
phobos witaj
cieszmy się każdym danym nam dniem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Krilan 19 lip 2006, 19:47
Siema Phobos! :)

przez Magda-27 19 lip 2006, 19:47
Witam serdecznie :)
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez anita27 19 lip 2006, 19:48
Czesc :D
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez phobos 20 lip 2006, 10:18
Dzieki wszystkim za przywitanie ;] agapla co do tai chi to szczerze przyznam ze daje zaskakujace efekty przy nieduzym wysilku poprawia sie samopoczucie i przy okazji kondycja, mi to pomaga tylko trzeba w to wierzyc, polecam poszukac dobrego instruktora a efekty beda naprawde b.dobre dla psychiki rozluznienie relax uwalnia od stresu i przy okazji poprawia kondyche jezeli masz okazje to sie zapisz naprawde warto.

pozdrawiam

przez LINA 20 lip 2006, 15:55
Witaj phobos.
Jest mi bardzo miło :D

Sortuj wg