Witam wszystkich

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez agapla 19 lip 2006, 19:56
A dlaczego nie? Jeżeli człowiek będzie dobrze nastawiony do innych,pomocny i dobry ,uczciwy i uczuciowy to zarówno przyjaciele jak i miłość sama przyjdzie to akurat zależy od nas! :lol:

przez Magda-27 19 lip 2006, 20:06
speedcore terror napisał(a):Magda-27 napisał/a:
Bardzo dużo przeżyłaś w ostatnim czasie i

niekoniecznie.

Uważasz, że śmierć taty, choroba siostry i wypadek wujka to mało?
Ja nie chciałabym przeżyć tylu tragedii. Reszty nie chce mi się komentować :) I wcale nie uważam, że piszesz bełkot, bo czasem napiszesz coś mądrego. A że jesteś chory, to co ja mogę poradzić, skoro leczyć sie nie chcesz. Tutaj każdy jest chory, ale wszyscy oprócz Ciebie próbują sobie jakoś pomóc. Nie mam pojęcia, dlaczego Ty nie chcesz tego zrobić, dobrze Ci w takim stanie w jakim jesteś. Dla mnie to zupełnie niezrozumiałe.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez czarna741 19 lip 2006, 20:32
pozwole sie z tym nie zgodzic. to, jakie bedzie nasze zycie, zalezy przede wszystkim od innych ludzi, od tego, czy beda nas akceptowac, czy nie.

terror a co robisz żeby ludzie Cię zaakceptowali
;) ;) ;)
speedcore terror napisał(a):poza tym jest tez cos takiego, jak slepy przypadek. czyli niektorzy maja szczescie, inni nie,

z tym się zgadzam
speedcore terror napisał(a):przyjazn czy milosc to nie jest cos, co mozna sobie wypracowac lub "zdobyc"

z tym się nie zgodzę :mrgreen: przyjażni nie buduje się przez dzień czy miesiąc , czasami trwa to całe lata , kiedy można powiedziec na kogoś mój przyjaciel a miłośc trzeba pielęgnowac bo inaczej umiera
cieszmy się każdym danym nam dniem

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez cenedra_20 22 lip 2006, 20:20
Witam :)
"Each light between sunrise and sunset is worth dying for at least once"

przez didado1 22 lip 2006, 23:40
xxx
Ostatnio edytowano 12 mar 2008, 18:34 przez didado1, łącznie edytowano 1 raz
znikłam i mnie nie ma .........

przez snaefridur 23 lip 2006, 13:40
Witaj na forum.
snaefridur

przez YukiEiri 10 wrz 2006, 14:57
speedcore terror napisał(a):ale teraz juz jestes kims, jestes pelnoprawnym wariatem przez duze "W". wyzrozniasz sie z szarej masy, widzisz, jakie to latwe zadanie? nawet nie musisz sie specjalnie starac, zeby osiagnac takie wrazenie, tylko idziesz do psychiatry i mowisz o tym fakcie znajomym.

Tak, dokładnie, właśnie tak robiłem. Człowiek zdrowy psychicznie nie zrozumie jakie to jest fajne uczucie chwalić się rodzinie i znajomym, że jestem wariatem i że chodzę do psychiatry. Tylko że po pewnym czasie przestaje cieszyć gdy wszyscy wiedzą...
Największe cierpienie w życiu powodują zgniecione płatki róż a nie kolce. -- Jack Higgins

przez I.K. 11 wrz 2006, 00:00
Witaj Faith! :smile:
Wydaje mi się,że nie warto porównywac się z innymi,bo zawsze znajdą się tacy którzy mają lepiej jak i ci którzy mają gorzej.Każdy problem jest ważny,nawet drobiazgi z których śmieją się inni,liczy się,że nam jest z tym źle i mamy do tego prawo.Natomiast najważniejsze,by walczyc i się nie poddawac.Niezależnie czy masz nerwicę czy nie,psycholog/psychiatra/psychoterapeuta to lekarz jak każdy inny(tyle,że leczy duszę) i warto poszukac pomocy.Mam nadzieję,że znajdziesz ją również tutaj :D
POZDRAWIAM CIEPLUTKO
Szukac - to za mało.
Trzeba szukac tam, gdzie można znalezc.

przez durochico 11 wrz 2006, 00:48
hej...wlasnie złapał mnie atak...lek przed sam nie wiem czym bo wkoncu zbadalem sie i wiem ze nic mi nie jest, ze to nerwica...ale i tak nie moge sobie poradzis...jestem na coaxilu od 5 miesiecy...ostatni tydzien byl swietny poprostu czulem sie swietnie ale w tej chwili wszystko peklo...pomocy...jestem juz tym zmeczony
nerwica

przez LINA 11 wrz 2006, 11:40
Witaj Faith.

Sortuj wg