Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: nerwica i arytmia serca

Wiadomości w tym temacie: 29

Strona 2 z 3  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Reklama

Autor

nerwica i arytmia serca

Post 19 lip 2006, 17:15 

Od: 21 mar 2006, 21:31
Słuchaj ja miałam bardzo silną nerwicę lekową ,duzo by było opowiadać ale wszystko sie zaczęlo już dawno właśnie od problemów z sercem (mam tzw wypadanie płatka) później doszły inne czynniki aż zakończyło się takim lękiem że nie mogłam wyjść z domu a leczyłam się sama naturalnymi sposobami ziołami na uspokojenie,magnez+witaminy,miód gryczany ,non stop meliska żeby zasnąć! Do tego afirmacje ,pokonywanie lęków drobnymi kroczkami,pozytywne myślenie.Jeszcze masz do wyboru metode Schulza, homeopatię, jogę, akupunkturę,bsm i dużo innych omawianych na forum wystarczy poszukać powodzenia!

nerwica i arytmia serca
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

do agapla
Post 19 lip 2006, 17:26 

Od: 19 lip 2006, 13:01
ciesze sie ze mi chcesz pomoc ale musze brac leki choc krotko ale mam taka potrzebe bo sama nie dam rady chcialabym znac jakies dobre ziola lub tabletki ziolowe ale nie znam zadnych ja mam zla sytuacje w domu i dlatego nie moge sobie poradzic

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 6:54 pm ]
:cry:

______
nerwica mnie meczy

Post 19 lip 2006, 18:33 

Od: 27 cze 2006, 11:25
Marzenna witaj
Z tym xanaxsem to uważaj , bo uzależnia :cry: :cry:

______
cieszmy się każdym danym nam dniem

Post 19 lip 2006, 18:46 

Wiesz tabletek ziołowych i ziół jest dużo ale ty musisz w tym wszystkim uważać bo skoro bierzesz leki na serce i psychotropy a jeszcze chcesz brac zioła to nie wiem czy aby nie za dużo?Trzeba sie na coś zdecydować bo co w nadmiarze to szkodzi pozdro

do czarna 741
Post 19 lip 2006, 19:10 

wiem ze xanax uzaleznia ale co mam zrobic jak mnie telepie w srodku czy bralas kiedys B L W to lek uspakajajacy w szpitalach

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:13 pm ]
wiem ale podaj mi konkretny lek na uspokojenie i nerwice i spanie ja chetnie bede brala a teraz mnie telepie i cisnienie skacze a puls ja chodze do zielarskiej apteki bo mam tam znajoma

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:16 pm ]
chce sie leczyc ziolami ale nie znam konkretnych bralam kilka ale krotko

______
nerwica mnie meczy

Post 19 lip 2006, 19:35 

tez tak mam że mnie telepie :cry: :cry: cholerna nerwica :twisted: :twisted:
łapska mi latają :roll: :roll: też brałam xanax , dosyc długo , fakt jest dobry, chciałam go brac codziennie ale mój lekarz mi po dwóch miesiącach kazał powoli odstawiac teraz biorę odpowiednik xanaxu- alprox (też dobry) ale biorę go tylko w awaryjnych sytuacjach
też chętnie przeszłąbym na ziólka , chyba porozmawiam z moim lekarzem

______

do agapla
Post 20 lip 2006, 09:24 

:roll: dlaczego sie nie odzywasz .U mnie byl wczoraj lekarz i powiedzial ze cisnienie dobre zapomnial ze biore leki na cisnienie i stwierdzil nerwice lekowa ,powiedzial zebym sie nie przejnowala i przepisal mi B L W czyli brom luminal i waleriane to lek robiony ale co to za lek. ja go mialam to wycisza ale chyba nie leczy nerwicy, moze znalazlas jakis lek dla mnie ziolowy ,a Kalms co to za lek mam dzieci i musze byc zdrowa i wychowac je aja jestem ciagle chora

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 5:58 pm ]
:cry: ja sie bardzo zle czuje bola mnie plecy i klatka piersiowa jest mi zle a nie mam zadnego leku

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:00 pm ]
:cry: bardzo sie zle czuje wszystko mnie boli i w mostku i w plecach

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:01 pm ]
Marzenna napisał(a):
wiem ze xanax uzaleznia ale co mam zrobic jak mnie telepie w srodku czy bralas kiedys B L W to lek uspakajajacy w szpitalach

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:13 pm ]
wiem ale podaj mi konkretny lek na uspokojenie i nerwice i spanie ja chetnie bede brala a teraz mnie telepie i cisnienie skacze a puls ja chodze do zielarskiej apteki bo mam tam znajoma

[ Dodano: Sro Lip 19, 2006 8:16 pm ]
chce sie leczyc ziolami ale nie znam konkretnych bralam kilka ale krotko

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:08 pm ]
leczy mnie kilku lekarzy i nie wiem ktorego sluchac mam cala apteke w domu i nie wiem ktory lek brac jest mi zle i sie zle czuje czy bralas BLW to lek robiony tj, brom luminal i waleriana mam dosc chemi i lekarzy ale jak ich widze to mi lepiej i chodze co 2 dzien

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:23 pm ]
leczy mnie kilku lekarzy i nie wiem ktorego sluchac mam cala apteke w domu i nie wiem ktory lek brac jest mi zle i sie zle czuje czy bralas BLW to lek robiony tj, brom luminal i waleriana mam dosc chemi i lekarzy ale jak ich widze to mi lepiej i chodze co 2 dzien

[ Dodano: Czw Lip 20, 2006 6:25 pm ]

______
nerwica mnie meczy

Post 25 lip 2006, 09:40 

Marzenno skąd ja to znam bóle w klatce piersiowej i bolące plecy, kiedy budziłam się rano czułam sie jakbym tonę węgla przerzuciła.Brałam jakieś ziółka, ale to mi nie pomagało. Tez miałam różne leki ale pomógł mi dopiero efektin. Bóle w klatce ustały(myślałam że mam coś z sercem, ten okropny ból i drętwienie lewej ręki) Myślę że musisz natrafic na lek odpowiedni dla siebie.Ziółka mam zamiar pic kiedy już będzie lepiej, kiedy odstawię leki.

______

Post 25 lip 2006, 10:11 

Marzena niestety nie kazdemu pomaga to samo mnie pomogły ziółka melisa i mieszanka ziolowa neuroflos z tego co wiem bardzo dobre są krople bacha więcej wiadomości o nich znajdziesz na forum (wejdz w opcje szukaj) niestety leczenie ziołami wymaga czasu i cierpliwosci a nie kazdemu jej starcza.Według mnie nie powinnaś wszystkich lekarstw razem mieszac tylko zdecydować sie na jakąś konkretną drogę leczenia chodzisz na terapię?

Post 26 lip 2006, 13:02 

:roll: czy tu kos zaglada nikt nie choruje na arytmie

[ Dodano: Sro Lip 26, 2006 7:57 pm ]
czarna 471
jak dlugo bralas xanax i jakie dawki

______
nerwica mnie meczy

Post 07 sie 2006, 17:23 

Od: 26 lip 2006, 21:33
cześć wam czy ktoś leżał z was w szpitalu?

Post 18 sie 2006, 21:44 

Od: 18 sie 2006, 08:08
Marzenna u mnie w rodzinie jest dużo nerwicowców ( w tym ja na czele) a kilku z nich z arytmią... spytaj się lekarza o PROPRANOLOL ( on jeste przede wszytskim na serce, na arytmię, na kołatanie, nawet zapobiega zawałom i jest jeszcze lekko przeciwlękowy) dla mnie rewelacja bo biorę 4 trok, ale nie każdy go toleruje. warto spróbować:)
Pamiętaj zacznij od małych dawek.

Re: nerwica i arytmia serca
Post 16 maja 2009, 13:47 

Od: 15 mar 2009, 22:50
Może opiszę Ci swoją sytuację mam skurcze dodatkowe komorowe zdiagnozowane w szpitalu, zapisane na holterze, 2 lata temu zmarła mi matka i wskutek tego stresu zaostrzyła się arytmia komorowa chodzi o skurcze dodatkowe do tego doszła nerwica lękowa, myśli że np. jak zostaję sam w domu a coś mi się stanie nie otrzymam pomocy i inne róże myśli.
Poszedłem do psychiatry który zapisał mi odpowiednie leki i dziś jest bardzo dobrze, nie całkiem ale jest spora poprawa arytmia mniej dokucza bo minęły stresy i życie nabrało barw, to trwało leczenie u psychiatry wraz z psychologiem 2 lata, i muszę Ci napisać że jeszcze chodzę do psychiatry bo nadal czasami mam lęki, ale to już tylko namiastka tego co było.
Radzę Ci pójść do dobrego psychiatry na razie zapytaj o najlepszego w swoim mieście i tam się udaj weź badania jakie masz chodzi Twoją chorobę serca i musisz mu to wszystko pokazać, myślę w jakiś sposób powinien Ci pomóc, uwierz mi że sam przechodziłem przez taką sytuację życiową.

______
Jest coś czego nie mogę zatrzymać - to czas.

Re: nerwica i arytmia serca
Post 16 maja 2009, 16:27 
Główny Moderator

Od: 10 gru 2007, 13:11
Ropi7, myślę, ze dawanie rad na posta sprzed prawie 3 lat mija się z celem ;)

______
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |