WITAM! ! !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

WITAM! ! !

przez Nervic 30 sty 2011, 21:05
Cześć :) Mam na imię Piotrek i mam (chyba) nerwice lękową, zaczęło się to po przebytych bodajże 5 anginach ropnych pod rząd.
Pierwszym objawem były skurcze serca jeszcze swego czasu były bardzo mało odczuwalne i występowały najczęściej gdy kładłem się spać :/ musiałem się odwracać na prawy bok bo na lewym nie szło usnąć tak mi wariowała pikawa ;/ potem znalazłem pracę w wytwórni tytoniowej w której pracowałem tylko miesiąc gdyż zostałem zwolniony niestety ;/ poszedłem na imprezę na której wypiłem bardzo dużo wódki i już na drugi dzień czułem się jakoś inaczej niż zawsze i zastanawiałem się co jest nie tak.
Na następny dzień wyszedłem na pole i gdy zszedłem po schodach zaczęło mi sie kręcić w głowie pikawa szalała i zrobiło mi sie słabo ;/ wybieglem spowrotem po schodach do domu i w szoku szukałem pomocy.
Jeszcze tego dnia poszedłem do lekarza i powiedział że to nic takiego że może to być związane ze zmianą pogody, zlecił ekg więc zrobiłem ale wynik był dobry :) to wszystko działo się w lutym.
Do wakacji było w miarę okej ale gdy popiłem na weselu to na 2 dzień trzeba było wzywać pogotowie bo myślałem ze zawału dostanę (hahhahaha) i wtedy właśnie zaczęły sie pokazywać te skurcze serca takie odczuwalne strasznieeee.... tak jak by mi miało serce wyrwać z piersii!! Każde takie uderzenie pogłębia mój lęk masakrycznie! Pot na czole! Nogi mi się uginają! Zrywam się z krzesła momentalnie i biegam po chałpie! Staram się podczas takiego ataku wmówić że nie umrę, że to tylko jakaś chora nerwica i że jak to trwa już rok to na pewno dawno by mnie szlag trafił jak by to coś poważnego było :D
Tak reasumując te wszystkie ataki to było to po wypiciu alkoholu :( ale też bez wypicia mnie brały ale nie tak mocne jak po gorzole.
Gdy jeżdżę na rowerze to czuję się dobrze :) Teraz jest cholerna zima to pewnie dlatego teraz towarzyszy mi najczęściej to dziadostwo! No ale nie długo już wiosna.

Re: WITAM! ! !

przez agusiaww 01 lut 2011, 11:24
Nervic, nie pij alkoholu, jezdzij na rowerze i sprobuj sie relaksowac. Oczywiscie do psychologa mozesz isc na terapie i pic melise przed snem.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Sortuj wg