Cześć.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć.

przez aviska 25 sty 2011, 22:20
Witam po raz kolejny...
Byłam tu już kiedyś, przestałam pisać, teraz wracam. Co prawda jestem w miarę stabilnym stanie, ale tak jakoś. Fajnie byłoby popisać z kimś, kto jest w stanie mnie zrozumieć.
Męczę się z depresją, ostatnio coraz bardziej daje o sobie znać już zapomniana nerwica natręctw. Jestem po wielu wizytach u pedagoga, dwóch psychologów i psychiatry. Brałam leki, ale zanim mój organizm się do nich przyzwyczaił, to prawie zeszłam z tego świata. Po samej wizycie u psychiatry ledwo się pozbierałam. W domu mam wiecznie trzecią wojnę światową, a mój jedyny powód do życia mieszka dwa tysiące kilometrów ode mnie.
Z jednej strony chcę żyć. Chcę z tego wyjść, chcę wygrać tę wojnę dla osoby, którą kocham. A z drugiej nie mam siły. Są chwile, kiedy siedzę, wpatrując się w żyletkę albo garść tabletek i nikt wtedy nie mówi, że mam tego nie robić, bo nikt o tym nie wie.
Czego oczekuję po powrocie na forum? Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia...
- [...] czy ty jesteś chory na umyśle?
- Jasne.
- Jasne? Tak po prostu? Jasne, jesteś chory na umyśle?
- Każdy jest. Jeśli myślisz, że ten czy tamten nie jest wariatem, to znaczy, że mało o nim wiesz. Najważniejsze [...] jest znalezienie kogoś, kogo szaleństwo pasuje do twojego.

Re: Cześć.

przez devka 26 sty 2011, 09:41
Witaj Aviska :)
Ważne aby się nie poddawać i dążyć do swojego szczęścia, pamiętaj o tym.
Lepiej byc nielubiana za to, kim jestes,
niz byc kochana za to, kim nie jestes...

Re: Cześć.

przez LitrMaślanki 26 sty 2011, 11:30
aviska, Cześć ,będziemy trzymali kciuki za Twoje zwycięstwo w tej wojnie :great:
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg