Cześc Wam ;D

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześc Wam ;D

przez zawada04426 23 sty 2011, 03:46
witam, witam ;D mam nadzieję, że ktoś tu będzie chciał ze mną rozmawiac :pirate: ja sobie tak mam nerwicę i szukam kogoś kto to rozumie;D

Re: Cześc Wam ;D

przez Red92 23 sty 2011, 04:21
Hey miło mi Cię poznać :D cóż chciałbym mieć tylko nerwicę, ale myślę że rozumiem :P
Red92

przez ewaryst7 23 sty 2011, 08:51
Witaj:) Rozumiem Cię:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 23 sty 2011, 11:37
zawada04426, Hej
Obrazek
Główny Moderator

przez asienka2011 23 sty 2011, 19:41
Witam Wszystkich. Jestem nowa. Od ponad pól roku, czyli odkąd zaczęły się moje problemy, czytam rożne fora i można powiedzieć, ze prawie cały czas siedzę w internecie i szukam odpowiedzi na pytanie CO MI JEST????!!!! Nie chce mi się wierzyć, ze to nerwica, chociaż lekarze mnie o tym zapewniają! Boli mnie wszystko, od żołądka po głowę. Ja już nie wytrzymuje!!!! Wszystko zaczęło się w czerwcu 2010 r. Czułam straszny ból, wręcz kinach i piekacy, pod zebrami. Pózniej doszło do tego kucie w zoladku , w okolicach wątroby, serca,płuc, po prostu wszędzie! Pierwsze badania miałam robione w lipcu, były to tylko badania krwi- wszystko ok. Lekarz rodzinny powiedział, ze może to stres, za dużo pracy itd. Objawy nie ustepowaly, wręcz nasilaly się. Poszłam do angielskiej przychodni ( jestem za granica) . Zrobili mi ponowne badania krwi plus USG jamy brzusznej i wszystko było ok. Ponownie diagnoza był stres. Z dnia na dzień było coraz gorzej, codziennie poznałam z bezsilności, nie miałam nawet siły chodzić, bolało mnie wszystko, nawet mięśnie. Strasznie schudlam ( a naprawdę apetyt miałam ogromny)! W końcu, w październiku polecialam do Polski i zrobili mi szereg badań:
Prze

[Dodane po edycji:]

Prześwietlenie płuc- pełno małych guzkow, ale podobno po jakimś niewyleczonym zapaleniu płuc
Krew- ok
Mocz-ok
Badania krwi watrobowe-ok
Prześwietlenie kręgosłupa-ok
Gastroskopia- ostre zapalenie żołądka(podobno wywołane stresem)
USG- ok
Byłam rownież u psychiatry, po wywiadzie stwierdził nerwice. Przepisał leki,ale nie pomogły. Dalej się mecze. Ból jest wręcz rozrywajacy. Jakby miało mi jelita rozwalić razem z sercem, złożeniem i cała reszta! Jak naciskam mocno pod mostkiem to rownież mnie bardzo boli. I do tego jeszcze ten straszny ból głowy, codziennie! Błagam pomóżcie mi. Wyszukuje sobie cały czas jakieś choroby, moje objawy pasują mi do wszystkiego. Czy to możliwe , żeby nerwica wywołała takie bóle, nawet te "mechaniczne". a najgorsze jest to, ze nikt się mną nie przejmuje(oprócz rodziców) chłopak, brat, znajomi mówią, ze sobie to wszystko wmawiam. A ja już naprawdę nie mogę wytrzymać!!!! Błagam pomóżcie...

[Dodane po edycji:]

Przepraszam za błędy, ale pisze ze slownikiem i czasami wyskakuja mi inne słowa niż chce

przez ula75 24 sty 2011, 12:51
Hej, witam wszystkich :)

Sortuj wg