joł

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez czarna741 13 lip 2006, 15:35
To w takim wypadku należy się zastanowic dlaczego tak się dzieje?
Dlaczego wszyscy mają złe zdanie o Tobie? Nic nie dzieje się bez przyczyny.
Może Ty wszystkich z góry skreślasz,uważasz że i tak żle Cię ocenią?
Nie wierzę że spotykasz samych złych ludzi , rozejrzyj się dobrze, świat mimo wszystko nie jest taki zły
speedcore terror napisał(a):dotychczas widzialem zlo tylko w sobie, siebie winilem za zlo calego swiata, zlem bylo w ogole to, ze zyje, bo nie zasluguje na to

dlaczego nie zasługujesz na to aby życ? dlaczego tak myślisz?
każdy zasługuje na to aby życ
Tylko my sami decydujemy o tym jak będziemy życ. .. jak będzie wyglądało nasze życie... nasze relacje z innymi ludzmi. Jeżeli będziemy żle nastawieni do ludzi , oni odpłacą nam tym samym.
Jeżeli chodzi o ludzi którzy Cię dołują to najprostrza rada ja takich unikam,
zostaję z tymi których lubię i cenie ;) ;) Zresztą kiedyś taka byłam że cddla wszystkich grzeczna i miła i przez to dostałam kopa od życia. Teraz wiem że czasami nie warto. Ale są też ludzie dla których warto by miłym. Odpłacą nam tym samym. Więcej wiary w ludzi. ;) ;)
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez czarna741 13 lip 2006, 16:06
speedcore terror napisał(a):gdyby ci ludzie postepowali tak wobec innych ludzi niz ja, to wtedy takie postepowanie mozna nazwac zlem, ale w stosunku do mnie nie mozna tak powiedziec.

przepraszam a TY kim jesteś, że wobec Ciebie mogą się tak zachowywac?
też jesteś CZŁOWIEKIM!!!!!
speedcore terror napisał(a):moze tak jest, ale tylko w swiecie normalnych ludzi,

a TY w jakim świecie "zyjesz"?
Piszesz że nie masz niskiej samoceny , ale że nie zasługujesz na przyjażn innych ludzi. Pytam się dlaczego? Dlaczego poni żanie Twojej osoby to koniecznośc?

przez didado1 13 lip 2006, 16:23
speedcore terror
w zasadzie nie muszę Cię rozumiec, ale skoro piszesz bełkot i o tym wiesz, że to nie jest na serio to po co w ogóle o tym pisac???? zwrócic na siebie uwagę czy co bo niejasne jest to.
skoro nie pisałeś tego na serio :?: nie masz niecnych zamiarów to spoko :D
co do tego co ja muszę :!: pozwól że to ja będę decydowac :!: wiesz tak się składa że ja nic nie muszę i robię to co chcę, co do zamiarów Twoich założyłam tezę a nie wmówiłam coś sobie,a to subletlna różnica :lol:
piszac w ten sposób to Ty mi próbujesz coś wmówic.. zresztą mniejsza z tym. Reasumując skoro Twoje posty nie będą komukolwiek pogłębiac lęków proste i logiczne nie widzę przyczyny aby z Tobą byc wrogiem :D
speedcore terror napisał(a):mylisz sie, moze tak jest, ale tylko w swiecie normalnych ludzi, wobec mnie ludzie sa od zawsze nastawieni wrogo albo obojetnie, przejawiaja tylko te dwie postawy. sam nie wiem, dlaczego, pewnie dlatego, ze prowokuje ich swoim zachowanie do tego,

zobacz sam sobie na swoje pytanie odpowiedziałeś :D
Bardzo mi miło że mnie lubisz :lol: :lol: :lol:
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna741 13 lip 2006, 16:24
Piszesz że jesteś złym człowiekiem. To skoro to wiesz to czas to zmienic.
Gdzies słyszałam że inny nie znaczy gorszy :D :D
Teraz czas na zmiany, nie mówię żebys stał się aniołkiem he he ale spróbuj chociaż żeby Twoi bliscy nie cierpieli ;) ;) To na początek. Teraz kończę i uciekam nad jeziorko popluskac sie bo skwar okropny.

przez didado1 13 lip 2006, 16:49
Po raz ostatni do Ciebie piszę :D jaką drogę chcesz znaleśc poprzez zakładanie tych swoich obozów :lol: :lol:
jasne jest jak słońce że oceniac osobę co do jej mądrości i inteligencji może tylko druga osoba pod warunkiem oczywiście jednym że ją zna :lol: :lol:
żadnym argumentem jest Twoja choroba, cierpisz na to co cierpisz ale to nie znaczy, że ma Cię ktoś traktowac jak odmieńca i się z Tobą cackac :!:
nierozumiemy się trudno :cry: w ten sposób możemy sobie pisac w nieskończonośc Ty swoje, ja swoje, a to dla mnie się mija z celem.
życzę miłego dnia :D :D :D

przez DarkAngel 13 lip 2006, 18:45
speedcore terror..powiem tak....Masz racje...piszac z Toba na psychoforum miałem satysfakcje z tego, że moge komuś takiemu jak Ty utrzeć nosa.....uległem złudnej wizji Twojej osoby, która wykreowali uzytkownicy czerwonego forum (mysle, ze troche w tym i Twojego udziału ;) ).... Ale teraz widze że niesłusznie Cię oceniłem......Nie jesteś złym człowiekiem, myśle że to co pisałeś w "poprzednim zyciu" było kontratakiem......masz specyficzne poczucie humoru, ale m.in. takie cechy sprawiaja że nie ma na swiecie dwóch identycznych osób.
To co powiedziała czarna jest prawdą....świat nie jest zły....i wszyscy jestesmy na swój sposób odmiencami...każdy ma jakieś wady...
Po prostu trafiłes w nieodpowiedni krąg ludzi, którzy Cie ponizali....aby podnieśc własną samoocenę...(musze sie przyznać, ze ja równiez to zrobiłem...na poprzednim forum...i teraz tego załuję)......Ale wiedz że są na swiecie ludzie nie tylko źli, jest też wiele takich osób dla których jestes wartościowym człowiekiem i któży zechca Ci pomóc.....nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.....
Pozdrawiam...i nie pisz wiecej o lobotomii ;) :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez DarkAngel 13 lip 2006, 19:18
speedcore terror i co zamierzasz na takim spotkaniu odgrywac teatrzyk, w którym nie bedziesz sobą....wiec jaki to ma cel..... jężeli ktos Cie niezaakceptuje...olac go z góry.... Nie mozna wiecznie grać....tego sie nauczyłem....nie kazdy musi mnie lubić....jestem, jaki jestem. A jeżeli komus to nieodpowiada, to nie jest wart mojej przyjaźni, kolezeństwa...

speedcore terror powiem tak... w tej całej grze, która jest życie....trzeba pamietac, aby gdzies po drodze nie zatracic siebie....
Wierze, że w koncu znajda sie osoby w realu, które zaakceptuja Cie takim jakim jesteś naprawdę...
Obrazek
ExModerator

przez czarna741 13 lip 2006, 20:42
speedcore terror napisał(a):dlaczego? przeciez dla takich normalnych ludzi, jak Ty takie pisanie z debilami takimi jak ja moze byc niepowtarzalnym przezyciem, wystarczy tylko sie troche postarac, by wyprowadzic debila z rownowagi.

jeszcze raz napisz coś takiego to przełożę przez kolano i spiorę :roll: :roll:

myśl tak jak napisał dark angel
DarkAngel napisał(a):jestem, jaki jestem. A jeżeli komus to nieodpowiada, to nie jest wart mojej przyjaźni, kolezeństwa...

Sortuj wg