Cześc!!!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: Cześc!!!

przez Red92 19 sty 2011, 21:33
Ever w pewnym sensie Cię rozumiem ja mam 18 lat i nie mogę powiedzieć żebym był duszą towarzystwa w swojej klasie... bardzo dobrze, że nie mówisz rzeczy typu "a ja nie będę najlepsza bo nic nie potrafię" w życiu nie chodzi o to żeby być najlepszym... słowa stare jak świat "człowiek uczy się przez całe życie" wydają mi się na miejscu... masz przyjaciółkę a to naprawdę dużo daje... jedyne co mogę Ci poradzić to żebyście były dla siebie oparciem, bo w dzisiejszych czasach prawdziwa przyjaźń jest znacznie bardziej cenna niż "koleżanki z klasy
Red92

Re: Cześc!!!

przez devka 19 sty 2011, 21:34
Ever to są bardzo poważne problemy, jesteś najlepsza będąc taka jaką jesteś... Często oczekiwania innych nas przerastają, czujemy się wtedy nieakceptowani, co nas przytłacza i izoluje od innych. Każdy z nas jest niesamowity na swój sposób. Ever, terapia to najfantastyczniejsza rzecz jaka mnie mogła spotkać, pomogła mi zrozumieć samą siebie i pokazała mi drogę która idę...
Lepiej byc nielubiana za to, kim jestes,
niz byc kochana za to, kim nie jestes...

Cześc!!!

przez Ever 24 maja 2011, 19:06
Wróciłam... Nie odnalazłam się na tym forum. Nie było mnie tu 4? 5 miesięcy? Trochę się zmieniło w moim życiu. Autoagresja, psycholog, psychiatra. Mam stwierdzoną skrajną osobowośc i depresje. Chodzę na terapię. Trafiłam na bardzo dobrego psychoterapeutę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg