Jestem TAKA SAMA-w końcu to wiem.

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Jestem TAKA SAMA-w końcu to wiem.

przez Fermina 14 lis 2005, 21:29
Hej! Moje problemy zaczęły

się 0,5 roku temu a dopiero dzisiaj dowiedziałam się co było ich przyczyną. Nareszcie koniec zamartwiania się, że mam

schizofrenię, tętniaka, białaczkę, czy jekieś inne paskudztwo. Chociaż diagnoza też nie jest zadowalająca... Lęki na każdym

kroku utrudniają mi życie, dodatkowo wyprowadziłam się 700 km od domu(zaczęłam studia) i jest jeszcze gorzej. Chwilami wydaje

mi się, że to już koniec, że więcej nie zniosę tej paniki, gonitwy myśli, ale to mija. Mam nadzieję, że kiedyś minie na

zawsze, bo narazie każdego dnia muszę zmagać się z większym lub mniejszym atakiem. Moja autosugestia chyba jeszcze nigdy nie

była tak dobrze rozwinięta :) począwszy od rana wmawiam sobie że wszystko jest O.K. pomaga średnio, ale lepsze to niż gdybym

miała załamać się i płakać. Moim priorytetem jest utrzymać się na studiach, wiem, że będzie trudno, ale przynajmniej już

wiem,że nie ja jedna mam taki kłopot, że są też inni i mimo wszystko funkcjonują...
;)

przez DarkAngel 14 lis 2005, 23:45
I tak trzymać!!!
:D :D :D :D
Obrazek
ExModerator

Sortuj wg