hej :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Re: hej :)

przez serdunio 16 sty 2011, 16:10
O,i po części dla takich optymistycznych słów warto tu być :D czasami lepiej usłyszeć pare optymizmów niż dusić się w swoim przekonaniu że nic się już nie zmieni.Poza tym tutaj jest się jakby wśród swoich a to wiele kiedy ma sie przekonanie że nikt mnie,kogoś innego z problemami niezrozumie,tak myślę..
serdunio

przez devka 16 sty 2011, 16:22
ogólnie twierdzę, że użalanie się niczego dobrego nie daje, należy się motywować :)
czasem spotykałam się z koleżankami i rozmawiałyśmy, narzekałyśmy i było tylko gorzej bo później spotykanie z koleżankami nie sprawiało mi żadnej radości... Należy to zmienić... pokazać światu swoją siłę i zaistnieć :)
Lepiej byc nielubiana za to, kim jestes,
niz byc kochana za to, kim nie jestes...

przez serdunio 16 sty 2011, 16:30
Ileż w tym prawdy devka,faceci tak rzadko przyznają się do słabości,a ja sie od dziś zbuntowałam,dość chowania głowy w piasek bo wpadne w depresje jak tak dalej pójdzie.
serdunio

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez devka 16 sty 2011, 16:32
serdunio napisał(a):Ileż w tym prawdy devka,faceci tak rzadko przyznają się do słabości,...
mnie to niesamowicie pociąga w męzczyznach, w ogóle w ludziach, umiejętność przyznania się do wad

przez Mirroonek 16 sty 2011, 16:37
Wiem że właśnie zakrywanie się maską "braku słabych punktów" nie prowadzi do rozwiązania problemu. Ukrywa go tylko gdzieś w głębi nas i nie doprowadza do niczego dobrego. Później rozmyśla sie nad swoimi słabościami i pogrążą w sobie, wiec lepiej wyrzucić to z siebie i nie udawać kogoś kim się w ogóle nie jest. Pokazać swoje emocje i nawet największe wady, które skrywamy w sobie. Dziękuje za wiarę we mnie:)

przez serdunio 16 sty 2011, 16:39
Bo wiesz,facet który udaje w kółko twardziela bez skazy umiejącego tylko wytykać wady innym któregoś dnia i tak sie złamie :P
serdunio

przez devka 16 sty 2011, 16:52
Mirroonek napisał(a): Pokazać swoje emocje i nawet największe wady, które skrywamy w sobie.
Tak, właśnie tak... To takie wspaniałe, każdy z nas czerpie z tego korzyść, prawda? Ty nie musisz grać kogoś innego i czujesz się swobodnie a i ja nie rozczaruję się po czasie :) Kurcze, gdyby tak prosto wyglądała każda z istniejących międzyludzkich relacji, byłoby fantastycznie :)

przez Mirroonek 16 sty 2011, 17:09
Sam nie rozumiałem tego do teraz, że od początku lepiej być po prostu sobą i każdą konsekwencje tego przyjmować z godnością:) Teraz kiedy jestem chory to zrozumiałem wiele aspektów życia, których nie chciałem albo nie starałem się zrozumieć. Ułatwia to znacznie wiele spraw...serdunio nigdy nie udawałem twardziela, ale swoje wady sam nie wytykając innym wad. Zawsze mnie drażniło gdy ktoś się śmiał z wad ludzi, wiele osób nie wie jak to może dotknąć drugiego człowieka.

przez devka 16 sty 2011, 17:44
oczywiście, i nikt nie ma prawa oceniać innych ludzi, każdy ruch czy wypowiedziane słowo jest konsekwencją czegoś co było... A sobą być Warto :) To jet to co napisałam, należy zaufać sobie bezgranicznie, a jeśli ktoś Ciebie nie doceni, krytykuje czy osądza to on tak naprawdę traci, traci Ciebie, Twoje zaufanie i bliskość. Nie musimy nikomu niczego udowadniać, nie musimy udowadniać ile jesteśmy warci.
Kurcze, jestem w pracy ale nie umiem się oderwać od pisania tutaj, to daje mi wiele radości... Gdybym miała kamerkę pokazałabym Wam szeroki uśmiech :)

przez serdunio 16 sty 2011, 18:44
Mirronek,rośniesz nam tu w oczach :D gdyby wszyscy faceci tacy byli,a przynajmniej większość..z takim podejściem jak Ty to świat byłby lepsiejszy:D
serdunio

przez Bura 16 sty 2011, 19:19
Cześć, ja też Cię witam, ślę dużo pozytywnej energii i oczywiście również uśmiech od ucha do ucha. :mrgreen:

Będzie dobrze!
Jeśli powstaniesz choć jeden raz więcej niż upadłeś, uda ci się.

przez devka 16 sty 2011, 19:34
Bura napisał(a):Cześć, ja też Cię witam, ślę dużo pozytywnej energii i oczywiście również uśmiech od ucha do ucha. :mrgreen:

Będzie dobrze!

Witaj Bura :)

przez Mirroonek 16 sty 2011, 23:24
Na pewno byłby lepszy, tylko gdyby każdy zauważał swoje błędy, a nie brnął w nie dalej. Ale jest jakaś nadzieja skoro ja potrafiłem w końcu się opamiętać.

a poza tym Witam Bura:)

przez devka 17 sty 2011, 11:48
tak, przyznanie się do błędów to nie wszystko ale wyciągniecie wniosków i zmiany, zawsze są dobre :)
Właśnie zauważyłam, że zaświeciło słońce, co za piękny widok...

Sortuj wg