Siemano wszystkim!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemano wszystkim!

przez Krilan 10 lip 2006, 13:45
Witam wszystkich, to forum przeglądam od dłuższego czasu ale dopiero teraz zdecydowałem sie zarejestrować. Jakoś niedociera to do mnie że mogę być chory na coś takiego, zresztą tak naprawde niewiem czy to to bo nikt mi jeszcze tego nie powiedział, boje sie iść do lekarza! ale nie dlatego że mi powie "tak jesteś chory na nerwicę lękową" nie, nie dla tego, przeciwnie boje się ze mi tego niepowie, wiem że to dziwne, wiem też że mam to coś a lekarze poprostu to zlekcewarzą, niewiem jak im to wytłumaczyć, wiem że coś jest nie tak ale nie wiem gdzie mam się z tym zgłosic. to tak na początek, jeszcze raz wszystkich pozdrawiam, hejka.

przez Magda-27 10 lip 2006, 14:06
Witaj Krilan :)
Nie bój się lekarzy, oni nie gryzą ;) Chyba lepiej jest wiedzieć na co się choruje, żeby móc się leczyć :)
Głowa do góry, będzie dobrze. Z tego można wyjść :mrgreen:
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Krilan 10 lip 2006, 14:19
Dzięki Madzia wiadomo że tam pójdę prędzej czy póżniej bo tak nieda się normalnie żyć, ciekawe jak to będzie? lepej żeby było ok bo jak nie to niewiem co zrobie. (serio oni nie gryzą :lol: ??) to już coś hehe.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Magda-27 10 lip 2006, 14:41
Serio, serio :) Aaaa... ważny jest też psycholog. Zapytaj, czy gdzieś w pobliżu Ciebie jest jakaś terapia. To fajna sprawa, wielu rzeczy można się o sobie dowiedzieć, a na niektóre spojrzeć z innej strony i sporo nam to może pomóc.
szukam osób chętnych podjąć współpracę z FM GROUP Polska http://www.perfumyfm.sileman.net.pl
Przyjaciel forum

przez Krilan 10 lip 2006, 15:55
Magda-27 napisał(a):Serio, serio :) Aaaa... ważny jest też psycholog. Zapytaj, czy gdzieś w pobliżu Ciebie jest jakaś terapia. To fajna sprawa, wielu rzeczy można się o sobie dowiedzieć, a na niektóre spojrzeć z innej strony i sporo nam to może pomóc.

Narazie żadna terapia nie wchodzi w gre ponieważ niema mnie w kraju, za 3 tygodnie przyjerzdżam na wakacje ale też tylko na 2 tygd. mam nadzieje że w tym czasie załatwie coś przynajmniej u lekarza. Ale dzięki za dobre rady, fajnie jest z kimś od czasu do czasu pogadać o "tych" sprawach, jeszcze raz dzieki i pozdro

przez Magda-27 10 lip 2006, 17:29
To znaczy, że nie mieszkasz w Polsce :shock: a gdzie jeśli można wiedzieć? Nie wiem, czy w ciągu 2 tygodni coś załatwisz z lekarzem, bo zawsze trzeba czekać, chyba że pójdziesz prywatnie.
A pogadać rzeczywiście jest fajnie, dobrze wiedzieć, że nie jest się osamotnionym ze swoimi problemami. Tutaj zawsze można liczyć na czyjąś pomoc:)
Przyjaciel forum

przez limba 10 lip 2006, 18:43
:D witaj Krilan
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

przez ania30 10 lip 2006, 19:36
witaj :D
życie jest piękne

przez Krilan 10 lip 2006, 20:01
witajcie Lmba i Ania, Madzia a ja mieszkam i pracuje w Angli i mam nadzieje że coś załatwie, MUSZE, niewarzne jak, bo już mam tego dosyć. Pozdrawiam pa.

przez Angelika 10 lip 2006, 21:18
Witaj Krilan!!! :D :D :D
Angelika

przez jowita 10 lip 2006, 22:18
cze Krilan :!: a mozesz cos napisac o swoich objawach,co sie wogole dzieje?pozdrawiam :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez anita27 10 lip 2006, 23:10
Witam Ciebie goraco :D Trzymaj sie cieplo
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez Krilan 11 lip 2006, 07:52
Cześć Angelika, Jowita i Anita u mnie jest 6:25 rano właśnie wrociłem z pracy miło was "poznać". Co do moich objawów hmm, no właśnie ten lęk niewiadomo przed czym, czuję że wszyscy w pracy się na mnie jakoś dziwnie patrzą to mnie jeszcze bardziej denerwóje, niemoge swobodnie myśleć tylko cały czas myśle o tym co się ze mną dzieje, niemoge tego powstrzymać, to naprawde nic miłego, czuję że oblewa mnie zimny pot, trudno mi się z kimkolwiek porozumieć, zresztą unikam wtedy jakichkolwiek kontaktów, widzę że ludzie też niechętnie chcą ze mną rozmawiać, ale jak już z kimś gadam to widzę że ten ktoś wie że dzieje się ze mną coś niedobrego, niemogę tej osobie patrzeć prosto w oczy tylko blądzę wzrokiem gdziekolwiek, niemoge skópić wzroku na bliskich przedmiotach. Co ciekawe kiedy przyjdę do domu, usiądę przed komputerem, wszystko zaczyna wracać do normy. Bardzo zależy mi na mojej pracy ale to jest niedowytrzymania, to się zdarza coraz częściej, rzadkością jest abym był w pracy happy. Jak słysze że jakiś kumpel mówi "ale dzisiaj się żle czuje, poszedłbym najchętniej do domu" to ja sobie myśle "co ty byś powiedział jakbyś się czuł tak jak ja".

przez Magda-27 11 lip 2006, 09:09
Hej Krilan :) Wygląda na to, że ta praca Cię tak stresuje, może dlatego, że nie jesteś w kraju i nie masz przy sobie bliskich osób :roll:
A w Anglii mieszkasz na stałe, czy tylko dorobić się pojechałeś? Bo jeśli na stałe to może tam na miejscu poszukaj jakiegoś dobrego lekarza, w końcu nie będziesz jeździł do Polski co miesiąc po receptę ;)
Przyjaciel forum

Sortuj wg