Z potrzeby

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Z potrzeby

przez Midas 13 gru 2011, 01:59
Nortt, s skąd wiesz jakie są jej dalsze szanse na normalne życie? Ma 22-23 lata. Progres może nadejść w każdej chwili.
Jeden chcę strzelić samobója, bo dostał jedynkę z matmy albo rzuciła go dziewczyna, drugiemu sycylijska mafia wypowiedziała Vandettę. Ten pierwszy się podda i umrze, a drugi będzie walczył i przeżyje. Takie uogólnianie chyba nie ma sensu :?
Padłeś?! Powstań!!

Z potrzeby

przez Nortt 13 gru 2011, 02:26
Midas napisał(a):Nortt, s skąd wiesz jakie są jej dalsze szanse na normalne życie? Ma 22-23 lata. Progres może nadejść w każdej chwili.
Jeden chcę strzelić samobója, bo dostał jedynkę z matmy albo rzuciła go dziewczyna, drugiemu sycylijska mafia wypowiedziała Vandettę. Ten pierwszy się podda i umrze, a drugi będzie walczył i przeżyje. Takie uogólnianie chyba nie ma sensu :?

Mam tyle samo lat :>, to był mój punkt widzenia, z punktu leżenia w tym znoju, mule, gnoju, ropie i krwi; podejrzewam iż koleżanka jest w podobnym punkcie życia
Uogólnienie jest dobre, bo większość ludzi jest taka sama; życie jest typowym sapiensowym, pierdolonym i wysapanym schematem
Nortt

Z potrzeby

przez Midas 13 gru 2011, 02:36
No to cała nasza trójka ma tyle samo lat 8)
Pierdolonym i wysapanym schematem tak, ale jak każda dziedzina życia/istnienia podlega cyklom. Są lata chude i lata syte. Raz jesteś na fali, raz jesteś na dnie.
Będąc na dnie jak się poddasz to trochę lipa, zrób to jak będziesz na fali. Ja czuję się jakbym był na dnie, ale skoro jestem na dnie to już może być tylko lepiej. A jak może być gorzej, to aż ciekaw jestem jak wygląda dno, choćby dlatego warto żyć :D A, że nigdy nie będę wiedział co jest dnem, nigdy się nie poddam.
No i moim zdaniem nie ma nic gorszego niż uogólnianie, ale każdy ma swoje zdanie.
Padłeś?! Powstań!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Z potrzeby

przez Nortt 13 gru 2011, 02:52
Ta, tylko ja ciągle mam chude lata, cóż na pewno dobrze mi to zrobi na krążenie. Ja już jestem na dnie od wieków, oczywiście życie zmienia mi się pod tym względem ewolucyjnie - byłem szprotką, rybą mułową, przez płaszczkę przechodziłem a teraz jestem krabem mułowym - Na Tym Etapie -

Wody szerokie, są za wysokie
Płetw brak mi jak i ogona
W żwirze trzymam oczy
Gdzie złudne szczęście muły toczy

Nie niczego gorszego w mej myśli socjologicznej od ludzi w społeczeństwie współczesnym.
Nortt

Z potrzeby

przez depresyjny86 13 gru 2011, 03:26
Ja mam chude lata a moje krążenie jest do dupy.
:)

Z potrzeby

przez aiwlys22 13 gru 2011, 16:00
Myślę nie znaczy, że zrobię. Nie mam w zwyczaju robienia cyrku na zasadzie "hallo, ja chce się zabić". Chciałam raczej wyrazić to jak bardzo jestem wściekła, że to myśl towarzysząca mi codziennie. Nie kontroluje tego. Czemu raz u psychologa? Poszłam tam z kimś komu jaki mi się wtedy wydawało - zależało na mnie. Psycholog był słodki, cukierkowy. Skierował po 30 minutach do psychiatry po leki. Długo się zbierałam do tego, żeby iść. Nie poszłam. Dziś już nie ma dla mnie osoby, która poszła ze mną wtedy, nie mam już ochoty, może siły starać się. Najchętniej zamknęłabym się w domu i tak spędziła dni, tygodnie. Dlaczego? Bo nie mam siły po raz kolejny opowiadać bliskim ludziom o tym co się dzieje, ze mną. People Always Leave ;) nie jest mi już nawet przykro, że tak jest. Niech odejdą. Sorki, za te gorzkie żale. Chciałam znaleźć miejsce, w którym mogę dać upust emocją.

Sortuj wg