Witam!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam!

przez wielkamała 13 sty 2011, 12:40
Jestem nowa i bardzo się boję, czy zostanę przyjęta do grona. Podpisuję się "wielkamała" bo zaczęłam o sobie tak myśleć podczas terapii, którą niedawno zaczęłam. Mała- bo mam niskie poczucie włąsnej wartości, wielka- bo przerosłąm samą siebie i wygrałam kłócąc się z "małą", że potrzebna mi pomoc i że się na nią zdecydowałam. Pozdrawiam Was serdecznie!
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

Re: Witam!

przez wielkamała 13 sty 2011, 15:59
Sama niewiem czego się obawiałam.... Chyba, że nikt nie odpowie na mój post... To pierwsze moje jakiekolwiek forum, więc może stąd ten lęk, bo trudno mi się odnaleźć w sensie funkcjonowania na forum... Ale cieszę się, że dostałam odpowiedź :) Dziękuję!
"Gdy emocje już opadną, jak po wielkiej bitwie kurz, gdy nie można mocą żadną wykrzyczanych cofnąć słów (...) Czy w bezsilnej złości łykając żal, dać się powalić, czy się każdą chwilą bawić, aż do końca wierząc że los inny nam pisany jest..........."

Sortuj wg