Witam i Pozdrawiam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam i Pozdrawiam

przez Krzysiek3223 10 sty 2011, 15:12
Czesc tak zaglądam tutaj na forum co jakis czas i wkoncu zdecydowałem sie zeby napisac.

Wiec tak mój problem wygląda nastepująco: mam wrazenie ze sie dusze na poczatku było kiepsko bo wyszukiwałem sobie chorób. trwa to juz dobre 5 lub 6 tygodni. byłem u kardiologa i mam serce jak dzwon. wizyte u pulmunologa mam 10 lutego. Ale podejrzewam ze tez mi powie ze nic mi nie jest bo Miałem RTG płuc i w opisie pisze ze nie ma zmian naciekowych itp.

Z obserwacji rodziców wiem ze w nocy kiedy spie oddycham normalnie przeponą tak jak to u mezczyzn sie odbywa. Ale około 10 min po przebudzeniu historia sie powtarza i tak az do wieczora. dodam ze za dnia lapie powietrze klatką piersiową, ale staram sie to korygowac i kierowac na Przepone.

kiedy sie czyms zajme i to mnie wciagnie to zapominam o wszystkim o oddycham normalnie ale jak tym pomysle o tym to wracają mi dusznosci. Od tego wszystkiego mam depresje bo zdaza mi sie płakac i nie wstydze sie tego. Czasami mam takze Mysli ze jak sobie cos zrobie to mi to przejdze. ale rozsądek podpowiada mi odrazu ze to Głupie i nic nie da.

Nie moge chodzic do szkoły bo jak tylko usiąde w ławce to ataki dusznosci sie jakby nasilaja i z trudem jestem w stanie wytrzymac 45 min. Dodam ze w domu to wszystko jakby sie uspokaja i jest do wytrzymania.

pól roku temu Moja mama zachorowała na Zóltaczke i Marskosc wątroby. Nie wiem czy to ma jakis wpływ na to co mi jest. Lekarze mówią ze to Najzwyklejsza Nerwica i zebym sie uspokoił wewnetrzenie i odnalazł w sobie przyczyne tego stanu a ona minie.

Od jakiegos tygodnia Jestem bardzo nerwowy i łatwo mnie wyprowadzic z równowagi.

Dziekuje za wysłuchanie i prosze o wypowiedz i Pomoc.

Re: Witam i Pozdrawiam

przez Tornado 13 sty 2011, 18:43
Witaj Krzysiu. Może nie aż w takim stopniu jak Ty, ale też mam problemy z oddychaniem - duszności. Więc wiem, że uczucie to jest okropne. Proponuję Ci wybranie się do psychiatry. Nerwowość może nasilać duszności - u mnie przynajmniej tak jest - więc jeśli nie dojdziecie do jakiś wniosków odnośnie źródła problemów, to może poradzi jak okiełznać nerwowość - każdemu inne metody pomagają, stąd mówię o specjaliście...
Pisz więcej na forum, chętnie więcej Cię poznamy :D
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez ewaryst7 17 sty 2011, 15:32
Witaj..My , nerwicowcy , już tak mamy... Widzimy kroplę , a myślimy o deszczu.Spokojnie.To "tylko"nerwica.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez serdunio 17 sty 2011, 16:48
Witaj :D u mnie problemy z dusznością pojawiają się na tle nerwowym,sporadycznie,w razie jakiegos strachu który sama sobie wmawiam ale jednak więc temat jakby mi bliski.
serdunio

Sortuj wg