Witam serdecznie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie

przez Zazie 09 sty 2011, 01:28
Szczerze mówiąc to jestem już troszkę na forum, ale że ledwo co skrobnęłam w paru tematach, to w końcu się przedstawię uczciwie jak człowiek.

Jestem nałogowym pochłaniaczem mang, anime, książek i internetowych ff'ów (czytanie to moja chora pasja). Generalnie nie nadaję się do niczego więcej niż byciem szarym konsumentem tych wszystkich, ohydnych bubli i usług. Nie ma ze mnie większego pożytku, staram się pomagać innym, ale nie oczekuję raczej niczego w zamian. W sumie świat uważam za zupełnie nieprzychylne dla mie miejsce (delikatnie mówiąc). Czasem mam wrażenie, że mam manię prześladowczą. Nie zdziwię się, gdy za niedługo ktoś usłyszy o mnie w wiadomościach ("XXX z miasta XXX zabiła 300 osób w zamachu na hipermarket/szkołę/szpital"). W sumie dla mnie każdy jest wrogiem (choć przy paru osobach czasem o tym zapominam), to forum traktuję jako próbę pewnego uzewnętrznienia się, by przezwyciężyć choć trochę lęk przed udostępnianiem informacji na swój temat (uczucia, przemyślenia, obawy...). Jeśli kiedykolwiek zdecyduję się iść na terapię (tzn. gdy przekonam się do tego, że to tylko kolejne osoby chcące mnie wykończyć, przeprogramować, zmusić do czegoś, zmanipulować itp), to chcę jakoś powiedzieć coś więcej niż tylko moje imię i że mam problem.

Jeszcze raz witam.
I know the pieces fit cause I watched them tumble down
No fault, none to blame it doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other, watch the temple topple over

Re: Witam serdecznie

przez *Monika* 09 sty 2011, 02:13
Zazie, witaj
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg