Witam wszystkich ...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam wszystkich ...

przez miserable 02 sty 2011, 16:46
Jestem tutaj nowa , chcialabym sie przywitac. Szukam sposobu zeby sobie jakos pomoc. Jestem juz zmeczona swoim stanem. Mam nadzieje ze znajde tutaj jakies wsparce...

Re: Witam wszystkich ...

przez znalazlam 04 sty 2011, 12:09
witaj :) ja też jestem nowa. jakiego wsparcia szukasz?

Re: Witam wszystkich ...

przez jolanta_d 04 sty 2011, 12:27
Witajcie ja tez jestem tu nowa zajzalam po raz pierwszy na forum wczoraj szczerze po przeczytaniu kilku historii nie czuje sie juz tak calkiem sama choc i tak jest mi bardzo ciezko i nie wiem jak sobie radzic sama ze soba z tymi myslami lekami i strachem przed wszystkim jutro mam pierwsza wizyte u lekarza psychoterapeutki chcialabym zeby wszystko sie poprawilo ale w glebi znow mam strach przed tym ze bedzie co raz gorzej..... 5 miesiecy temu urodzilam dziecko i wszystko sie nasililo bylam u psychiatry stwierdzil depresje poporodowa ale niestety to nerwica sie nasilila i dal mi takie leki po ktorych czulam sie dobrze tydzien potem odezwaly sie skutki uboczne w sobote po sylwestrze znow dostalam ataku gdzie poszlam na pogotowie dostalam zastrzyk i tak sie narazie trzymam ale szczerze boje sie brac jakich kolwiek lekow ten strach przed wszystkim jest nie do wytrzymania.........

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg