Cześć

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Cześć

przez Pan Rysownik 30 gru 2010, 23:54
Wszedłem na to forum przypadkiem. Chciałem dowiedzieć się czegoś więcej o sobie. Najwidoczniej internet uważa, że to miejsce jest najodpowiedniejszą ku temu stroną.

W takim wypadku pozostaje mi się przywitać, prawdopodobnie zostanę tu na dłużej.
Bez dalszego gadania - witajcie. Na imię mi Marek. Jestem osobą z zaburzeniami histeryczno-schizoidalnymi. To znaczy, tych zaburzeń jest prawdopodobnie więcej, jednak to są te, które mi przeszkadzają.

Nie wiem w jaki sposób leczy się jakiekolwiek zaburzenia. Nie odwiedzam w tej chwili żadnego specjalisty, nie biorę żadnych leków. Mam nadzieję dowiedzieć się czegoś tutaj, a za miesiąc/dwa może rzeczywiście umówię się na spotkanie z kimś, kto będzie wiedział co mi w głowie siedzi.

Jeżeli moje przywitanie jest niejasne, chcecie o coś zapytać itp. - piszcie. Chętnie odpowiem.

Re: Cześć

przez Śnieżka* 31 gru 2010, 00:10
Witaj serdecznie, napewno znajdziesz na tym forum pomoc i poznasz życzliwych ludzi:)
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez buka 31 gru 2010, 00:56
i poznasz życzliwych ludzi:)

tz.innych wariatów :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 31 gru 2010, 02:38
Pan Rysownik, Witaj :smile:
Obrazek
Główny Moderator

przez paradoksy 31 gru 2010, 13:46
Pan Rysownik, witaj.

masz zdiagnozowane zaburzenia histeryczno-schizoidalne przez specjalistę? leczyłeś się kiedykolwiek?
paradoksy

przez Tornado 31 gru 2010, 14:54
Witaj Panie Rysowniku :smile: ,

Z pewnością znajdziesz tu wiele informacji :)

Patrząc na nick - rysowanie to Twoja pasja?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Pan Rysownik 31 gru 2010, 14:57
W chwili obecnej mam jedynie zdiagnozowane zaburzenia emocji i osobowości. Wyjeżdżam do Czech zaliczyć egzaminy na uczelni i po powrocie do Polski mam zamiar udać się do specjalisty i poznać szczegóły. Zaburzenia histeryczne/schizoidalne to jedynie takie określenie, które podał mi badający mnie psycholog sądowy podczas innych badań (jestem epileptykiem i starałem się o rentę). Nie mam pojęcia czy na pewno posiadam owe zaburzenia, nigdy się nie leczyłem. Chcę potwierdzić owe domysły po powrocie, odwiedzając specjalistę.

Co do pytania Tornado - tak, rysunek to nie tylko moja pasja. Poważnie myślę nad zarabianiem w ten sposób na życie. Jednak nie w Polsce prawdopodobnie. :)

przez Tornado 31 gru 2010, 15:14
Pytałam, ponieważ bardzo lubię wszelkiego rodzaju rysunki/malunki. Zarówno interesuje mnie w nich technika jak i sama treść. Sama rysuję niewiele i bardzo amatorsko, ale np. mój pamiętnik to tylko i wyłącznie rysunki.
Podziwiam ludzi, którzy potrafią zawodowo rysować/malować.
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Pan Rysownik 31 sie 2011, 20:24
Tornado napisał(a):Podziwiam ludzi, którzy potrafią zawodowo rysować/malować.

Ja również podziwiam takie osoby. Sam posiadam problem z rozpoczęciem w pełni zawodowo skoncentrowanej pracy związanej z rysunkiem. Przyjmuję zlecenia od osób prywatnych z całego świata, jednak z Polski otrzymałem może ze dwa zlecenia w ciągu ostatnich kilku lat. Ludzie w Polsce nie są zbyt chętni na inwestowanie w sztukę. Co innego Polacy za granicą, to dość mocno odmienna grupa. Tak czy inaczej - ja póki co nie mogę pochwalić się życiem z rysunku, bo nadal potrzebuję zewnętrznej pomocy finansowej.

Postaram się za jakiś czas pochwalić moimi wytworami, a na razie zapraszam na http://panrysownik.tumblr.com

To by było na tyle na razie, pozdrawiam. :)

Cześć

przez *Monika* 31 sie 2011, 20:47
Pan Rysownik, Masz dar człowieku! :105: :105: :105:
Przejrzałam Twoją stronkę. :D
Obrazek
Główny Moderator

Cześć

przez Pan Rysownik 31 sie 2011, 21:46
Obie strony? Ponieważ ludzie czasami nie zauważają, że na samej górze jest przełącznik do kolejnej strony z rysunkami.

A i dziękuję, jeżeli ktoś chciałby zlecić mi narysowanie czegoś, chętnie omówię szczegóły i cenę poprzez GG/PW. To tyle reklamy, są też przecież inne sprawy o które można pytać poza rysunkiem. :)

Cześć

przez Lord Kapucyn 31 sie 2011, 22:07
Być może umknęło to mojej uwadze, ale pozwól, ze zapytam - jesteś rysownikiem amatorem, samoukiem czy kształciłeś się w tym kierunku?

No i oczywiście witaj (ponownie) na forum. :D
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Cześć

przez Pan Rysownik 31 sie 2011, 22:21
Można wybrać tylko jedno z powyższych? Ponieważ znam osoby, które nadal są amatorami w rysunku, pomimo tego, że wciąż kształcą się samodzielnie i uczęszczają na odpowiednie kierunki.

A jeżeli chodzi o prostą odpowiedź - jestem samoukiem. Mam problemy z kontaktami z ludźmi, ciężko jest mi je nawiązać, dlatego unikałem spotkań związanych z rysunkiem czy rysowania aktów. Czytałem dużo literatury oraz wskazówek znanych rysowników z sieci (jak Dean Yeagle) oraz uczyłem się anatomii z nagich fotografii znalezionych w sieci.

Jeżeli chodzi o punkt związany z byciem amatorem - sprzedaję moje prace, ale nie na tyle, aby utrzymywać się tylko z rysunku. Nie jestem pewien czy czyni mnie to amatorem, nie jestem też pewien co czyni człowieka specjalistą lub amatorem.

To chyba tyle. Wrzuciłem moje prace do tematu o twórczości tutaj na forum, polecam tam przenieść rysunkową gadaninę. Pozdrawiam. :)

Sortuj wg