Witam ponownie, nawrót nerwicy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam ponownie, nawrót nerwicy

przez melon 27 gru 2010, 19:30
Witam na forum zarejestrowany jestem już parę lat, w związku z nawrotem nerwicy lękowej postanowiłem się przywitać ponownie. mam 31 lat, żonę i 9 letnią córkę. Na nerwicę choruję od 2003 roku, leczę się od 2006. W 2007 podjąłem pracę i jakoś szło aż do września tego roku, problemy rodzinne i finansowe oraz stres związany z pracą spowodowały, że nie dałem rady, obecnie jestem na zwolnieniu i wiem ze do tej pracy już nie wrócę, od paru tygodni mam problemy z wychodzeniem z domu, biorę leki i chodzę na terapie, niestety moja nerwica znowu mnie pokonała, i nie mam siły z nią walczyć.
Pozdrawiam wszystkich, którzy na co dzień zmagają się z lękami, fobiami i depresją.

Re: Witam ponownie, nawrót nerwicy

przez ewaryst7 27 gru 2010, 19:40
Witaj..:)

Re: Witam ponownie, nawrót nerwicy

przez Tornado 28 gru 2010, 14:03
Witaj ponownie :)

...może brakuje trochę opanowania, spokoju, wyciszenia - to pomaga nabrać więcej sił... No i wsparcie, które może przyjdzie tu, z forum?
Trzymam kciuki, by ta "chwila" słabości jak najszybciej minęła. Wierzę, że Ci się w końcu uda - życzę Ci, by udało Ci się również w to uwierzyć :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg