siema !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

siema !

przez aversor 27 gru 2010, 16:30
Może tutaj się uda

Re: siema !

przez Tornado 28 gru 2010, 13:42
Witamy serdecznie i zapraszamy :)

Dasz się więcej poznać?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez aversor 29 gru 2010, 01:23
mam problem z zasypianiem niska samoocena ostatnio rozstałem się z dziewczyną z tego wszystkiego wybieram się lekarza w wyniku tego jest ze mna gorzej nie mam sil na nic zamykam się wsobne już tak od trzech tyg nie wim co mam zrobic nie ogarniam tego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tornado 29 gru 2010, 10:41
Wiele spraw na raz potrafi zdusić człowieka, to fakt. Ale pomyśl może o terapii? Specjaliści potrafią pomóc pozbierać się w sobie, odnaleźć się...
Wiem, że tego typu stanom jak Twój często towarzyszy wewnętrzna panika. Często pomaga wyciszenie. Na nie każdy ma inny sposób - jest modlitwa, muzyka relaksacyjna, ulubiona (inna niż relaksacyjna) muzyka, aktywny odpoczynek - każdy woli coś innego.
No i otwarcie się na innych, co może mieć wyraz w udziale w życiu forum :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Sortuj wg