Moja nerwica

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Moja nerwica

przez kwiatek25 24 gru 2010, 00:53
Witam was mam ciagle dusznosci,leki na dworze,zaparcia,mialam zawroty glowy ale to minelo i czasem mam wrazenie jak by mi serce nie bilo ale bije dodam ze chodze spac o 24 i zasypiam mialam robione ekg.usg itp wszystko wporzadku ale to b.meczace odpiszcie. :hide:
Witam wszystkich,mam nerwice od 8 lat,jest uciarzliwa,powoduje ze zadko wychodze z domu,mam wieczne dusznosci,musze myc za kazdym razem sztuce,rece,boje sie brac jakiego kolwiek leku mam lek ze mi sie cos stanie pomuzcie,doradzcie mi cos

Re: Moja nerwica

przez dev 25 gru 2010, 02:13
Co chcesz wiedzieć? Bo nikt nie pomoże, skoro nie zadałaś pytania, nie poprosiłaś o pomoc w czymś konkretnym. Do mnie po prostu trzeba prostym językiem.
dev

przez paradoksy 25 gru 2010, 02:15
kwiatek25, czy byłaś z tymi dolegliwościami u internisty, bądź psychologa?

i właśnie - jakie pytanie zadajesz? ;)
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kwiatek25 28 gru 2010, 10:24
bylam u internisty wczesniej chodzilam do psychologa najlepiej jezeli byscie mi pomogli piszac na moje gg 6636056
Witam wszystkich,mam nerwice od 8 lat,jest uciarzliwa,powoduje ze zadko wychodze z domu,mam wieczne dusznosci,musze myc za kazdym razem sztuce,rece,boje sie brac jakiego kolwiek leku mam lek ze mi sie cos stanie pomuzcie,doradzcie mi cos

przez Tornado 28 gru 2010, 15:04
Witaj kwiatek25,

Miałam bardzo podobne dolegliwości do Twoich. Kardiolodzy tak samo nie wykrywają nic. Pisz więcej również na forum - nie jesteś jedyna z takimi problemami, więc na pewno znajdziesz tu zrozumienie :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Sortuj wg