Witajcie

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witajcie

przez Krolewicz 19 gru 2010, 19:55
Pragne Wszystkich uzytkownikow forum goraco pozdrowic. Jestem nowy, przedewszystkim chcialem napisac, ze to moje pierwsze kroki w forum nigdy wczesniej nie pisalem z nikim poza meilami. Jestem dobrej mysli ze z czasem sie wciagne i bede mogl swobodnie pytac, odpowiadac na pytania i byc moze znalezc odpowiedzi na moje problemy. Mam 45 lat, mam szczesliwa rodzinke, 14 letniego syna, zone i ma sie rozumiec psa, pracuje w duzej fabryce na produkcji. Jezeli chodzi o wolny czas, to jestem aktywny na wielu frontach; plywam, biegam, jezdze na rowerze, nartach, lowie ryby, chodze po gorach, tancze, gram na instrumentach klawiszowych itd...Mozna byloby powiedziec dziecko szczescia, a jednak nie, od kilku lat cierpie na depresje, spelniam wszystkie normy i warunki ktore kwalifikuja mnie do grupy chorych na te chorobe. Moja depresja rozwijala sie wolno ale systematycznie, z poczatku ignorowana przeze mnie i lekcewazona, teraz w swojej zaawansowanej formie, pomimo wielu prob i wysilkow od strony medycznej i psychologicznej do tej pory nie poskromiona. Mysle ze wymiana pogladow z innymi uzytkownikami forum okaze sie dla mnie pomocna. To chyba tyle na dobry poczatek, jeszcze raz wszystkich witam, jezeli ktos chcialby sie czegos wiecej o mnie wiedziec to jestem otwarty na wszystkie pytania

Re: Witajcie

przez Śnieżka* 19 gru 2010, 20:00
Witaj serdecznie, napewno na forum znajdziesz pomocna dłoń :D
Raz do roku umieram, później rodzę się na nowo, by znowu umrzeć.

przez hadess77 19 gru 2010, 22:20
Witamy serdecznie :)

Z tego co piszesz to masz udane życie :) Jesteś kowalem swojego losu i to co osiągnąłeś wielu ludzi mogłoby Ci pozazdrościć :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tornado 20 gru 2010, 12:21
Witam również serdecznie.

Mimo, iż piszesz o pogłębiającej się depresji - osiągnąłeś wiele i kroczysz (wg mnie) w dobrym kierunku.
Czasami tak jest, że im więcej pracy nad sobą i im więcej prób pozbycia się dolegliwości - tym bardziej te dolegliwości dokuczają. Ale patrząc na to z pewnej perspektywy - mogą się nasilać, bo coraz więcej te problemy rozumiesz i coraz bardziej Ci w Tobie przeszkadzają (przynajmniej ja tak miałam). Wszystko bywa kwestią czasu i cierpliwego kontynuowania leczenia...

Mam nadzieję, że spodoba Ci się na tym forum :)
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Sortuj wg