Skocz do zawartości
Nerwica.com

powitanie


shadi

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich

 

chciałam się z Wami przywitać bo piszę po raz pierwszy. Wczoraj znalazłam stronę i nie mogłam uwierzyć w to co czytam. Od 5 lat cierpię na "swędzenie skóry". psycholozka powiedziała mi że to nerwica. byłam u niej raz bo stwierdziłam że sama sobie z tym poradzę ale jednak sobie nie radzę...nie sądziłam że może byc jeszcze ktoś kto jeszcze może mieć podobną chorobę. jestem zrozpaczona bo z roku na rok jest coraz gorzej. boję się że to może doprowadzić do czegoś gorszego.nie widzę dla siebie ratunku...ale bardzo się ucieszyłam że istnieje taka strona. pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za powitanie, staram sie na bieżąco sledzić co sie pojawia na forum. Cały czas szukam złotego środka na przezwyciężenie nerwicy. Nie jest to łatwe, pewnie to wiecie. Cały czas czuję ja przy sobie przez swąd skóry. Wiem na pewno że nie jest to sprawa dermatologiczna. Psycholozka potwierdziła że jest to na podłożu nerwowym. Chętnie chciałabym poznać wasze sposoby na "walkę". Nie brałam żadnych "poważniejszych" środków, poza meliskami i innymi ziółkami. Bronię się przed tabletkami ponieważ chciałabym to zwalczyć jakąś alternatywną metodą . Zaczęłąm wiecej się gimnastykować, szukam wciąż szukam.. .Dziękuję za ciepłe przywitanie. Miło mi, że tu trafiłam. Pozdrawiam wszystkich. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×