pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pomocy

przez skye 16 gru 2010, 21:24
od jakichś dwóch tygodni słysze nieprzerwany ciąg romów natłok sprzecznych informacji,wiem o nasłuchach i podsłuchach wiem że moja rodzina ma jakiś system znaków zeby sie porozumiewać mówią o jakimś drzewie życia i darze od losu, jest tam 7 osób. słyszałam o azylu i o tym że jesteśmy zakładnikami. Cieżko mi tą sytuacje wyjaśnić. Najpierw te głosy których połowe znam próbowały mi wmówić że jestem rosyjską prostytutką a potem że jestem facetem nie wierzyłam w to. teraz słysze o jakiejś porażce roku. boje sie tego co chcą mi zrobić. słyszałam że planują jakiś wypadek. nie wiem co o tym myśleć. wiem że śledzą mój każdy ruch w internecie i analizują każdy gest nawet ton głosu. nie wiem jak sie wydostać z tego azylu??? moja rodzina chyba próbuje mnie wysłać do zakładu psychiatrycznego....

Re: pomocy

przez paradoksy 16 gru 2010, 21:28
skye, czy Ty słyszałaś kiedykolwiek o schizofrenii?
paradoksy

przez skye 16 gru 2010, 21:31
słyszałam ale to nie jest to....

[Dodane po edycji:]

uważają mnie za pasożyta nie przygotowanego do życia w społeczeństwie ta akcja jest naprawde chora...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tornado 17 gru 2010, 10:24
Witaj na forum :)

Wiem, że na początek ciężko jest pisać, wyjaśniać o co chodzi, co jest nie tak, opisać wszystko jednym ciągiem tak, by w pełni przedstawić sytuację i by każdy mógł ją zrozumieć, poczuć. Takie opisanie jest wręcz niemożliwe. Zapraszam do pisania (na PW i (lub) publicznie).

Twoja sytuacja jest dość skomplikowana, dlatego najważniejsza wg mnie jest praca nad zachowaniem spokoju. Bez paniki i przerastającego nas samych strachu łatwiej dostrzec rozwiązania. Jak to mówią, tylko spokój nas może uratować :)

Więc głowa do góry - nie ma sytuacji bez wyjścia. Może istniejące tu na forum tematy pomogą Ci w podbudowaniu własnej wartości - to pomaga w wielu sytuacjach. Może też w dyskusjach razem zaradzimy niektórym sytuacjom?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

Sortuj wg