Witam :)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam :)

przez shelby 15 gru 2010, 15:50
Coby kultury stało się zadość – przywitam się i ja: Część :-)
Na razie skromnie i nieśmiało. Trafiłam na forum przez wujka Google, szukając pomocy psychoterapeutycznej u siebie w mieście. I tak mi jakoś wyskoczyliście w wynikach.. Już dokopałam się tu do kilku pomocnych informacji i postanowiłam zarejestrować, bo czuję, że możecie jeszcze być mi potrzebni, a może nawet i ja się z czasem przydam?
Pozdrawiam.
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

Re: Witam :)

przez Tornado 15 gru 2010, 21:52
Witaj shelby, :smile:
Zapraszamy jak najbardziej.
Z niektórymi problemami poradzić sobie łatwiej razem, a i lektura tu już się zgromadziła niezła :smile: .
Chętnie Cię bliżej poznamy, napiszesz coś więcej o sobie?
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Brid 15 gru 2010, 21:55
Witaj shelby,
:)
:)
Brid

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shelby 16 gru 2010, 12:02
Tornado napisał(a):Witaj shelby, :smile:
/ciach/, napiszesz coś więcej o sobie? /ciach/

O sobie to najciężej się mówi/piszę, może ktoś o coś zapyta ? ;P
Może napiszę o tym, co skłoniło mnie do poszukania pomocy dla siebie.. Od kilku ładnych lat wypełnia mnie ogólnie smutek, brak wiary we własne siły, brak poczucia własnej wartości, problemy z koncentracją, pamięcią, motywacją, nadpobudliwość - w sensie nerwowości, potrafię być serio nieprzyjemna nawet dla ludzi na ulicy - trąci to często o agresję, a dla ludzi obserwujących to z boku zwykłym chamstwem i buractwem. Boję się ludzi, boję się kontaktu z nimi, drażni mnie ludzkie spojrzenie, nie lubię jak ktoś na mnie patrzy, sama rzadko patrzę komuś prosto w oczy, często z góry zakładam, że spotka mnie krzywda, tam gdzie nie mam podstaw jej się dopatrywać. Czasem mam uczucie, że siedzą we mnie dwie osoby, jedna to ta strachliwa, nieśmiała, zaszczuta itd, a druga to jej skrajne przeciwieństwo - wulgarna, chamska, wygadana, często tam gdzie nie jest to potrzebne.. Trochę w życiu przeszłam, ale o tym póki co nie widzę potrzeby pisania. Wiem z czego wynikają niektóre moje zachowania, ale nie potrafię sama z tym walczyć. Czuję bezsens, mało rzeczy wywołuje u mnie pozytywne reakcje, mało rzeczy mnie cieszy, nie mam siły do działania, mam dużo marzeń, ale zero chęci, odwagi i mocy na ich realizacje, a cały dzień zwykle mija mi na upatrywaniu nocy - tej bezpiecznej niewymagającej ode mnie niczego pory, kiedy mogę po prostu iść spać i przez moment nie myśleć o tym jaka jestem słaba, mała i beznadziejna ..
"ja składam się z części niespójnych, przeczących sobie nawzajem: jedna mówi chce stąd wyjść, druga mówi ja zostaje .."

Anafranil 150 mg.

przez LitrMaślanki 16 gru 2010, 12:14
shelby,
Cześć diable :)
LitrMaślanki

przez Tornado 16 gru 2010, 15:55
Wiesz o sobie bardzo dużo - to dobrze. To duży sukces. Teraz potrzeba Ci dużo cierpliwości i samozaparcia.
Przypominasz mi kogoś ze swojego opisu - ten ktoś już wiele dolegliwości ma za sobą, jest już o wiele silniejszy niż na początku, kiedy jego opis był podobny do Twojego. Ty też dasz radę :great:
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez shelby 16 gru 2010, 23:19
dzięki za miłe słowa :-)
pozdrawiam

Anafranil 150 mg.

Sortuj wg