witam wszystkich!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

witam wszystkich!

przez Zmęczona86 12 gru 2010, 17:47
witam wszystkich! za raz po śmierci mojego faceta pojawiła się nerwica,lęki i wszystko inne możliwe i tak już 5 lat z nią żyje :smile: pozdrawiam wszystkich znerwicowanych

Re: witam wszystkich!

przez ewaryst7 12 gru 2010, 20:02
Witaj.Bardzo Ci współczuję.Czy leczysz nerwicę?

przez Zmęczona86 12 gru 2010, 21:04
nie leczę,byłam tylko na 3 spotkaniach bo dopadła mnie agorafobia

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tornado 17 gru 2010, 12:07
Witaj,

Nie zazdroszczę sytuacji, ale... cóż - jak śpiewają artyści Piwnicy Pod Baranami "(...)przychodzimy, odchodzimy(...)" - kolej rzeczy... A świat nie ubłagalnie pędzi dalej. Jestem w stanie zrozumieć jak się czujesz.

Najważniejsze jednak, że wyszłaś już do ludzi, że próbujesz się otworzyć. Mam nadzieję, że to forum Ci pomoże - Ci, którzy tu przychodzą nieraz również przeszli wiele, więc wspólnymi siłami pomagamy sobie nawzajem :smile:
Może też kiedyś jeszcze uda Ci się skorzystać z pomocy specjalisty? Wiele osób tu piszących chwali sobie takie wizyty. Nie mówię, że teraz, ale z czasem...

Zapraszam do pisania i do lekturki :D
"Wolno dojrzewa człowiek. Wiele mu trzeba męstwa aby się nie dać wiatrowi i rosnąć w górę i w głąb, by triumfalną zielenią zaszumieć w końcu jak dąb zwycięstwa..."
[Konstanty Ildefons Gałczyński]

przez Zmęczona86 25 gru 2010, 22:31
hmm.cały czas się nad tym zastanawiam,żeby pójść bo na prawdę jestem już tym wszystkim strasznie zmęczona i raczej sama sobie nie poradzę.

Sortuj wg