Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Anna Maria 11 gru 2010, 20:56
Postanowiłam się zalogować bo czuję się samotna i potrzebuje wsparcia.
Tydzień temu wyszłam z oddziału psychiatrycznego gdzie trafiłam, po kolejnej zresztą,próbie samobójczej.
To mój 5 pobyt na oddziale i za każdym razem wychodzę z inną diagnozą więc pogubiłam się co mi jest zresztą lekarze widząc moje wypisy również.Tym razem jeszcze nie wiem jaką mam etykietkę bo nie odebrałam jeszcze wypisu,tyle co wiem to zaburzenia odżywiania,chyba jadłowstręt.
Anna Maria

Re: Witam

przez dev 11 gru 2010, 21:31
Nie lubię, kiedy ktoś otwarcie prosi o wsparcie, ale nvm.
Najpierw zastanów się nad tym dlaczego się chcesz zabić, znajdź przyczynę, napraw wszystkie defekty. I w ogóle, po co się zabijać? Może po śmierci trafisz na stado wysłanników Szatana, którzy będą Cię torturować, a na koniec zgwałcą i rozszarpią na kawałki. Ale Ty nie umrzesz, bo drugi raz się nie da.
Co Ci jest? Wiele może Ci być.
Lista chorób psychicznych jest niesłychanie długa. W końcu znajdziesz diagnozę. Albo zostawisz przeszłość, worek z kawałkiem skażonej duszy wrzucisz do śmietnika i pójdziesz dalej.
Jesus Christ...
Uwierz mi, ja Ci nie współczuję - jesteś samotna i potrzebujesz wsparcia. Być może właśnie w tej chwili jeszcze bardziej Cię dołuję, ale mi to whatever.
dev

przez Anna Maria 11 gru 2010, 22:23
Co do tego wsparcia to źle to nazwałam bo po prostu jakoś trzeba było zacząć.
Śmiercią mnie nie przerazisz.
Anna Maria

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wderek 12 gru 2010, 10:45
Czy aby na pewno wiesz dla czego chcesz dopiąć swego...?

przez *Monika* 12 gru 2010, 11:34
kasiątko, Witaj.
A korzystalaś kiedykolwiek z jakiegoś specjalistycznego wsparcia? Bo piszesz,ze go potrzebujesz. Jeśli nie mozesz liczyć na pomoc bliskich, zresztą oni mogą tylko wspierać.......to poszukaj terapii. Myślę,że od tego powinnaś zacząć.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg