Siemka Wszystkim :) !

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Siemka Wszystkim :) !

przez Marcinek231 06 gru 2010, 19:47
Witam wszystkich nerwicowców :P Dołączam z jakże wielką radością do waszego grona w poszukiwaniu pomocy psychicznej i po prostu by wiedzieć, że nie jestem sam :*
---nie ufam nikomu, kocham tylko tych co na to zasłużyli---

Re: Siemka Wszystkim :) !

przez kochanie 06 gru 2010, 19:50
Siemka! Bardzo nam miło! Może powiesz coś o sobie?

przez coma 06 gru 2010, 19:56
Marcinek231, Witaj :D
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Marcinek231 06 gru 2010, 20:42
Opisałem o sobie opisując mój przypadek nerwicy:) Znajdzcie i przeczytajcie, meeeega tekstu sorry :D

[Dodane po edycji:]

Dobrze więc opiszę tutaj :) Mam na imię Marcin i mam 19 lat. Chodzę do Technikum elektronicznego:) Interesuję się sportami walki, ćwiczyłem zapasy, boks, chodzę na siłownie. Mam zielooooooooone oczy hehe:D Nie lubię o sobie mówić w samych superlatywach, ale z drugiej strony nie napiszę że jestem wredny ^^ Ale nie bać się! Nie jestem:) Jestem raczej pokojowo nastawiony :P Lubię dobrą muzykę, polski HH szczególnie Fokus, Zagraniczny Punk Rock szczególnie Rise Against, Disturbed :) no i dobrą muzykę klubową, Minimal, trance, hardstyle, house, electro:) Mam 177 cm wzrostu i ważę 71 kg (o losie xD) lubię BARSZCZ CZERWONY no ubóstwiam po prostu, litrami mogę jeść czy tam pić:P Nieco zakręconym ludziem jestem, ale za to szczerym czasem do bólu - no cóż, czasem szczerość do bólu się należy, ludzie których znam mówią że jestem nie typowy, nie taki jak inni faceci, tzn. nie bawię się dziewcznynami i uczuciami jakby to był kolejny produkt Made in china produkowany masowo w ilościach milionowych, tylko jako coś jedynego, niepowtarzalnego, cudownego:P No taki romantyk sobie jestem, mogę tak powiedzieć:) Jestem mega smutasem ale odkąd dowiedziałem się o nerwicy, codzień staje się myśleć pozytywnie stąd te moje happy wiadomości dzisiaj:) Kooocham Sapkowskiego szczególnie całą sagę o Wiedźminie. Mógłbym zażartować że Sapkowski to jedyny facet dla którego mógłbym zostać gejem:D Ale to oczywiście żart:PP Co by tu jeszcze...Lubię grzebać w systemie i znam się na tym tak więc jeśli ktoś ma jakiś problem z kompem to pisać na GG pomogę w miare możliwości:) Koooooocham lato, słońce i duże upały:) tzn no tak 30 stopni żeby było:P kocham krótkie spodenki<3 mógłbym tu pisać godzinami bo jestem rozgadany, ale już tyle Wam napisałem że postanowiłem odpuścić Wam cierpienia^^ tak więc na zakończenie, mój GG jest dla was otwarty, będę też często pisał i uczestniczył w Forum:) a na razie idę na spacer, słuchawki w uszy i muzyka bez której chyba żadne z Was nie wyobraża sobie następnego dnia:* myślę, że będziemy się poznawać w trakcie pisania postów:) a na razie, 3majcie się ciepełko:)

przez Marcinek231 07 gru 2010, 06:55
pozytywnie pozytywnie tylko nerwica potrafi skutecznie zatruć życie^^ ale jakoś daję radę, ważne, że jesteśmy zdrowi mimo iż stale wydaje nam się, że jest przeciwnie:) ważne jest by się nie poddawać i wierzyć w naszą podświadomość, że gdy czegoś naprawdę chcemy, ona nas uzdrowi:)

przez mona747 13 gru 2010, 20:00
takiego opisu siebie spodziewałabym się raczej na sympatii ;) no chyba, że to tylko fakt, że jesteś wygadany :) fajnie, napisz coś może o sobie w samym środku? Co sprawia Ci radość, a co smutek.. stąd to forum... :)
"we mnie jest płomień który myśli
i wiatr na pożar i na żagle"

Sortuj wg