Witam rejestruje się szukając pomocy dla mojej dziewczyny

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam rejestruje się szukając pomocy dla mojej dziewczyny

przez nicram 04 gru 2010, 20:53
Witam szukam pomocy dla swojego Aniołka. Jesteśmy ze sobą od ponad trzech lat i parę dni temu dowiedziałem się o jej chorobie. Bardzo chciałbym jej pomóc.

Re: Witam rejestruje się szukając pomocy dla mojej dziewczyny

przez buu 04 gru 2010, 20:55
witaj. może coś więcej;>
La inteligencia sin ambición es como un pájaro sin sus alas.
buu

przez shadow_no 04 gru 2010, 21:04
nicram, witam na forum
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nicram 04 gru 2010, 21:21
Hmm. Zaręczyliśmy się na wakacjach. W przyszłym roku planujemy wziąć ślub. Parę dni temu zauważyłem, że moja Kruszynka dziwnie się zachowuje. Unika rozmów. Dodam, że ja studiuje w Krakowie, a moja narzeczona mieszka i studiuje pod Rzeszowem. Powiedziała tylko, że musi mi powiedzieć coś ważnego, ale nie potrafi przez telefon tylko za pomocą smsów. W taki sposób dowiedziałem się, że od pięciu lat choruje na nerwicę lękową. Ta choroba dopadła ją po rozstaniu z chłopakiem i ciągnie się za nią od pięciu lat. Z tego co mi powiedziała ma lęki, częste bóle brzucha powiązane z występowaniem zaburzeń żołądka i częstym oddawaniem moczu. Boi się ludzi. Ostatnio ma też dużo stresów w pracy i dobijało ją to, że ja nie wiem o jej chorobie. Bała się mojej reakcji. Zdecydowała się na zażywanie ziołowych leków uspokajających z melisą i chmielem. Jestem jedyną osobą, która wie o jej chorobie. Pochodzi z małej miejscowości. Boi się reakcji rodziców, rodzeństwa, znajomych. Ostatnio dużo czytam na temat tej choroby. Szukam specjalistów z województwa Podkarpackiego. Z racji tego, że oboje jeszcze się uczymy nie dysponujemy dużymi środkami finansowymi. Nie wiem od czego zacząć. Jakich specjalistów szukać: psychologów, psychiatrów, psychoterapeutów? Martwię się, bo naprawdę Kocham swojego Robaczka.

przez Natusia 04 gru 2010, 21:24
nicram ważne żebyś ją wspierał, był przy niej , był wyrozumiały, porozmawiaj z nią , powiedz że wybierzesz się z nią do lekarza np psychologa i zapewnij że będziesz przy niej trwać, niech czuję że może na Ciebie liczyć, jej na pewno jest trudno po poprzednim związku i pewnie ma obawy żeby nie być zranioną po raz kolejny, powodzenia ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

przez nicram 04 gru 2010, 21:37
Już to zaproponowałem, dlatego szukam dobrego specjalisty.

przez Natusia 04 gru 2010, 21:40
nicram i dobrze, poszukaj dobrego specjalisty a potem po prostu przy niej bądź , głowa do góry ;)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Sortuj wg