Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez PanSzaryBill 30 lis 2010, 01:17
Jak widać jestem nowym użytkownikiem tego forum, zawiało mnie tu... hmm to chyba jest odpowiednie miejsce aby z kimś poważnie porozmaiwć aby ktoś zrozumiał moje problemy.
Historia jest krótka depresja zaczeła się 3 lata temu po śmierci mojego dziadka, do tego jeszcze uzależnienie od opiatów i pochodnych. nie wiem co ze sobą zrobić. Oczekuje o ile wogole moge czegoś oczekiwać tylko rozmowy, aby nie zamykać się w tych 4 ścianach.

Re: Witam

przez agnieshia 30 lis 2010, 01:24
witaj mnie tez tu przypadkiem przywiało kilka godzin temu...w sumie w tym samym celu co ciebie...mnie sieklo jakies 2 lata temu, chociaz jak sie zastanowie, zaczelo sie duzo wczesniej choc nie zdawalam sobie z tego sprawy...a co teraz porabiasz w tych 4ech scianach?

przez PanSzaryBill 30 lis 2010, 01:33
co robie? pije kawe i energetyki.
nie moge usnąc bo boje sie koszmarów nękają mnie juz od dłuższego czasu.
czytam, słucham muzyki robie wszystko aby nie spać.
mam strasznie rozbiegane myśli.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez agnieshia 30 lis 2010, 01:38
tez tak miałam...zaczełam namietnie ogladac glupawe seriale komediowe calymi seriami...poki co pomoglo...nie lubie "uzywac" mózgu za duzo, bo nie najlepiej podpowiada mi co robic...
muzyka tez jest fajna, ale narazie nie potrafie jej sluchac.albo za duzo wspomnien albo po prostu nic fajnego ostatnio nie produkuja;)

przez PanSzaryBill 30 lis 2010, 01:44
po co szukać tego co jest nowe skoro wystarczy cofnąć sie o 50 lat by znaleźć cudowną muzyke.
póki co pomaga? pamiętaj ze problemy same nie odejdą.

przez agnieshia 30 lis 2010, 02:03
problemy nie odejda.to wiem.mam nadzieje odzyskac sily aby sie z nimi uporac...narazie biore leki i czekam...a w czekaniu pomaga kilka rzeczy i z nich staram sie korzystac.poki co musi to wystarczyc...

Sortuj wg