Witam serdecznie. Mam nadzieję pogadać z jakąś bratnią duszą

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie. Mam nadzieję pogadać z jakąś bratnią duszą

przez agnieshia 29 lis 2010, 23:45
Witam wszystkich i każdego z osoba.
Trafiłam dziś na to forum zupełnie przez przypadek szukając pomocy w sprawie fobii szkolnej mojej nastoletniej córki. Dziś zdiagnozowaną przeze mnie póki co...
A tu jak się okazało, jest kilka osób z którymi podałabym sobie rękę...Sama zmagam się z nerwicą od kilku miesięcy i milo było Was tu wszystkich w tzw kupie zobaczyć;)
Napisałam bo spodziewam się pogadać z kimś komu tak jak mi życie przestało się wydawać sensowne i celowe. Z okazji mojej "nowej" przypadłości nie mam ochoty rozmawiać ze wszystkim , do tej pory, bliskimi mi osobami. Nie mam już prawie nikogo od kogo mam chęć odebrać telefon...o wizytach nie ma mowy.
Dlatego a nóż ktoś będzie miał ochotę coś tu dopisać...chyba tak lepiej, jak ktoś podobnie na tym świecie czuje i mysli...
Pozdrawiam w każdym razie wszystkich serdecznie.

Re: Witam serdecznie. Mam nadzieję pogadać z jakąś bratnią duszą

przez Korba 30 lis 2010, 11:20
agnieshia, witaj na forum, zapraszam do zapoznania się z wątkami w działach, które Cię interesują i do dyskusji w tematach. mam nadzieję, że znajdziesz u nas wsparcie i przydatne informacje :)
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

Re: Witam serdecznie. Mam nadzieję pogadać z jakąś bratnią duszą

przez zubik49 01 gru 2010, 00:41
Witam agnieshia

Nikt tak nie zrozumie osoby cierpiącej na nerwice jak druga osoba która cierpi na to samo...

Dlatego myśle, że znajdziesz tutaj wsparcie, oraz osoby który Cię doskonale zrozumieją.

Główka do góry. ! :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg