Witam

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam

przez Czacha47 28 lis 2010, 21:43
Witam.
Jeżeli chodzi o mnie to mam 21 lat i mieszkam w Katowicach. Uwielbiam zwierzęta i przebywanie wśród ludzi. Jestem leniwy, ale staram się z tym walczyć, bo jak tak dłużej można.

Na forum trafiłem raczej nie przypadkowo. Być może szukam ludzi podobnych do mnie bądź po prostu anonimowo chcę podzielić się z Wami moimi odczuciami i problemami.
Aktualnie bardzo dziwnie się czuję, ponieważ czuję się zagubiony i mały. Siedzę teraz w domu i nie wiem co dalej mam robić se swoim życiem, czegoś bardzo, ale to bardzo mi brakuje, ale nie wiem czemu i czego. Takie odczucia zdarzają mi się od czasu do czasu, raz na 3-4 miesiące. Nagle czuję, że gdzieś powinienem być i coś zrobić, ale tam nie jestem, generalnie to nie wiem jak to opisać.
Mam wiele myśli na głowie, ale nie mówię nikomu o moich problemach, bo to mało daje, a potem czuję się jeszcze gorzej, ponieważ nikt kogo znam nie potrafi zrozumieć moich uczuć. Mam stałą pracę, spotykam się ze znajomymi, uprawiam sport, ale ciągle mam pustkę.
Teraz jestem jeszcze lekko chory, bo wczoraj ostro zabalowaliśmy, ale mój stan emocjonalny nie jest spowodowany alkoholem. Wypiliśmy z kumplem nieco, trochę się sobie opowiedzieliśmy o swoich problemach, ale to i tak nie pomogło. Moja mama stara się ze mną rozmawiać, ale wiem, że nie jest w stanie zrozumieć mnie.
Ogólnie jestem pogodny, zajmuję się sobą itd., ale jednak gdzieś jest ta pustka.

Re: Witam

przez *Monika* 28 lis 2010, 21:45
Czacha47, Witaj, pisz o tym co Ciebie trapi.
Obrazek
Główny Moderator

Re: Witam

przez hugim21 05 gru 2010, 00:39
Czacha47 jesteś w moim wieku.To mój pierwszy post na tym forum pod tym nickiem:) Moje zalecenie jest takie abyś przestał kochać swoją rękę a zakochał się w życiu.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg