Witam:)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam:)

przez amari 24 lis 2010, 06:35
Cześć:)
Znalazłam tę stronę, błądząc po omacku po sieci o czwartej rano. Mam problem, który przez ostatnie dwa lata totalnie ignorowałam, choć czułam, że coś jest nie tak: brak koncentracji, nocne wybudzanie, apatia, unikanie przyjaciół, rozrywek, codzienny płacz, poczucie bezsensu życia... A wszystko zaczęło się od śmierci mojej mamy. Bardzo ten fakt przeżyłam, ale wydawało mi się, że po tak długim czasie wszystko już jest w porządku, bo przecież zawsze byłam taką zatwardziałą optymistką i obecnie nie mam żadnych problemów rodzinnych i finansowych... Ja i depresja?! Nie, w życiu! No i patrzcie, a jednak... Ciągle mam wrażenie, jakby jutro miał się skończyć świat:(. Biorę lekarstwa, ale jakoś nie można ich odpowiednio dobrać i ciągle coś jest nie tak:(.
Mam nadzieję, że znajdę tu wsparcie, bo samej bardzo trudno mi walczyć z tą podstępną chorobą.
Pozdrawiam was wszystkich serdecznie:)

Re: Witam:)

przez ewaryst7 24 lis 2010, 12:18
Witaj.Moja mama zmarła dgy mialam 16 lat i przez wiele , wiele lat bylam w żalobie po niej.Nie umialąm pogodzić sie z jej śmiercią.Wydaje mi się , że Ty nie pogrzebalaś swojej mamy jeszcze i stąd ten bol.. Proponuję terapię.Mi pomogla.Trzymam kciuki.

przez shadow_no 24 lis 2010, 12:53
amari, witam na forum. Czuj się z nami dobrze! :)
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Brid 25 lis 2010, 00:36
siema, amari :)
Brid

przez LitrMaślanki 25 lis 2010, 01:05
amari, hej