Witam serdecznie forumowiczów

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witam serdecznie forumowiczów

przez Piotrek1983 18 lis 2010, 03:06
Mam na imię Piotrek. Mam 27 lat.
Mam tzw lęki napadowe. Choroba ta odkąd odkryłem, że jestem chory trwa około 5 lat. Dowiedziałem się o niej po 5 wizytach w szpitalach ( kardiologia ), 5 wizytach pogotowia w domu ( zawał? ) oraz niezliczonej ilości szybkich dojazdów do szpitala na Izbę Przyjęć, bo coś się dzieję...
Ostatnia wizyta w szpitalu miała miejsce niecały rok temu i wtedy po rozmowie z lekarzem doszliśmy do wniosku, że może warto by było udać się do psychologa. Od tamtego momentu wiem mniej więcej co mi się dzieje itd.
Wszystkie badania mojego serca w szpitalu nic nie wykazały - jest zdrowe i nic mu się nie dzieje...
Aktualnie chodzę prywatnie do psychiatry. Jest troszkę lepiej, ale do doskonałości jeszcze baaaaaaardzo daleka droga...
Pozdrawiam wszystkich i w miarę możliwości postaram się na forum udzielać.

Re: Witam serdecznie forumowiczów

przez comatom 18 lis 2010, 08:01
hej-miałem kiedys podobnie
pozdrawiam

Piotrek1983 napisał(a):Mam na imię Piotrek. Mam 27 lat.
Mam tzw lęki napadowe. Choroba ta odkąd odkryłem, że jestem chory trwa około 5 lat. Dowiedziałem się o niej po 5 wizytach w szpitalach ( kardiologia ), 5 wizytach pogotowia w domu ( zawał? ) oraz niezliczonej ilości szybkich dojazdów do szpitala na Izbę Przyjęć, bo coś się dzieję...
Ostatnia wizyta w szpitalu miała miejsce niecały rok temu i wtedy po rozmowie z lekarzem doszliśmy do wniosku, że może warto by było udać się do psychologa. Od tamtego momentu wiem mniej więcej co mi się dzieje itd.
Wszystkie badania mojego serca w szpitalu nic nie wykazały - jest zdrowe i nic mu się nie dzieje...
Aktualnie chodzę prywatnie do psychiatry. Jest troszkę lepiej, ale do doskonałości jeszcze baaaaaaardzo daleka droga...
Pozdrawiam wszystkich i w miarę możliwości postaram się na forum udzielać.
comatom

przez ewaryst7 18 lis 2010, 09:01
Witaj:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Piotrek1983 18 lis 2010, 16:21
comatom może jakaś podpowiedź jak sobie z tym poradziłeś?
Będę bardzo wdzięczny...

Sortuj wg