Strasznie Wam dziekuje moje kochane sloneczka :-)

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Strasznie Wam dziekuje moje kochane sloneczka :-)

przez Scarlet 28 cze 2006, 15:48
Serdecznie i cieplutko witam :D

Na forum jestem dopiero od dzisiaj i przeczytalam wszystkie posty :D Jestesce wszyscy niesamowicy i od razu wam STRASZNIE dziekuje ze mi pomogliscie. Ja jeszcze nie mam stwierdzonej nerwicy, ale wiem ze to jest to. Mialam juz 3 ataki dusznosci z kolateniem serca i panika ....Okropnosc. ale nie chce o tym pisac. Chce Wam tylko powiedziec ze z ta OKROPNA ZOLZA musimy walczyc i nie dac sie. Musimy jej stawic czola i powiedziec : Co, ta K*** bedzie nami rzadzila ? :lol: ... Potraktujmy ja jak najwiekszego wroga co trzeba unikac, jak toksyczna osoba, ktorej nienawidzimy nie zapraszalismy i ta zolza miala czelnosc wtargnac w nasz dom :twisted: ....

Ja musze sobie radzic sama z moja nerwica, a dodatkowo to poteguje ze mieszkam za granica i nie mam przyjaciol (oprocz mojego kochanego) do ktorych moglabym zadzwonic i sie wyzalic. O psychologach, meetingach itd nie mam co myslec na razie, bo to kosztuje a ja dopiero co studia skonczylam ....Poza tym pochodze z rodziny lekarskiej i ta okropna presja od strony rodzicow itd.... Nawet im nie powiem co mam... bo pewnie byloby im wstyd... i patrzyliby na mnie jak na chora...a ja tego bym nie zniosla.

Jak ja sie ciesze ze Was odkrylam :lol:
Chce Wam tylko powiedziec, ze pokonam ta cholere sama - pozytywnymi myslami. Nie zapraszalam jej do siebie i nie chce zeby u mnie zostala ... :twisted:

Prosze piszcie dalej, jak wy ja pokonujecie, jak ja wypedzacie, jakby ktos chcial do mnie napisac na priva, to byloby super :-)

tak sie ciesze ze istniejecie :D

Scarlet

przez Gość 28 cze 2006, 16:11
Witaj :D
wiara czyni cuda ja tego doświadczyłam
pozdrawiam :D
Gość

przez Scarlet 28 cze 2006, 16:15
Jeszcze tyko inne pytanie, czy mozna pic kawe podczas nerwicy ? Ja ja uwielbiam teraz przestalam i tak bym sie jej napila, chociaz malutka filizaneczke ....Ehhhh to chyba moja kolejna nerwica :evil:

Sciskam mocno ;)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ania30 28 cze 2006, 20:13
ja nie piję kawy bo mnie rozdrazniała ,ale w umiarze to wszystko wolno.
życie jest piękne

przez gusia 28 cze 2006, 20:22
No hej Scarlet :P :P :P Witaj.Też jestem tu nowa,a jeśli chodzi o kawę to u mnie z kolei tak było że odkąd biorę leki,z pięciu filiżenek zeszłam na jedną bo mi bardzo serducho skakało. :x :x :x Ale wcale mi nie brakuje......Pozdrawiam :lol:
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez Mrówka 28 cze 2006, 20:34
A są też kawy bezkofeinowe przezcież...ja piję kofeinową 1 slabą rozpuszczalną dziennie, ewent 2, jak piję więcej to jestem rozdrżniona, ma kołtanie serca - no ale to nie przez nerwicę, tylko ficzycznie tak działa kofeina.
Cała rzecz w tym,by mieć trochę względów i troski o Innych - Kubuś Puchatek

przez giovanna 28 cze 2006, 20:39
witam nowe forumowiczki :D,ja piję jedną rozpuszczalną rano , a kiedyś też piłam więcej

przez anita27 28 cze 2006, 21:46
Witam.Ja pije kilka kaw dziennie i zyje :D lubie kawusie i bez niej sie nie obudze :)
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

przez agnes635 28 cze 2006, 21:49
Witaj Scarlet wśród nas znerwicowanych ;) Kawa?mój psychiatra poradził aby ograniczać ale niekoniecznie rezygnować ;) Pozdrawiam :lol:

przez czarna741 28 cze 2006, 22:20
Scarlet witam . Masz rację trzeba to paskudztwo wygnac bo potrafi zatruc życie .. oj potrafi...Trzeba sobie jakoś radzic .. i cieszyc się zyciem , mnie dopadła jeszcze depresja ale tak jest od nerwicy do depresji jeden krok .
Teraz próbuje walczyc z nerwicą reaguje szybko ale panicznie boję się żeby znowu nie wpaśc w sidła depresji bo to prawdziwy koszmar i nie chce już tego przeżywac :mrgreen: :mrgreen:
cieszmy się każdym danym nam dniem

przez LINA 29 cze 2006, 07:31
Gorąco Cię witam Scarlet :D
( przez 2 lata nie piłam kawy, a teraz piję, ale tylko cappuccino - raz dziennie).
Pozdrawiam

przez czarna741 29 cze 2006, 09:29
Scarlet ja tez się cieszę że odkryłam to forum, przynajmiej są ludzie którzy rozumieją o czym piszę bo przeżywają to samo. Jak wytłumaczyc osobie która nie wie co to znaczy że to jest paskudne i samemu ciężko to zwalczyc. Podobno można to pokonac ale jak to zrobic ? Ja sobie cały czas tłumaczę.. nie denerwuj się Ela nie ma czym... a organizm swoje. :cry: :cry: :cry:
Dlatego teraz postanowiłam że to nie będą tylko leki ale także rozmowa z psychologiem. Czy może komuś z Was pomógł taki kontakt z psychologiem?

przez Scarlet 29 cze 2006, 09:44
Witam Witam :-)

Nawet nie wiecie jak sie ciesze na wasze odpowiedzi :-) Jka tylko rano sie obudzilam to pierwsza rzecza ktora zrobilam to ...pognalam na forum zobaczyc czy sa jakies posty :D
Jestescie naprawde wszyscy tacy mili :lol:

Tak wlasnie sobie mysle, ze skoro ta ZOLZE juz mamy w sobie to trzeba sie z niej troche ponabijac...A co ! Idiotka, moze w ten sposob ja wypedzimy. Otoz, opowiem wam zabawna historie ktora mi sie tez wczoraj przydazyla ...Pojechalam do sasiedniego kraju (mieszkam niedaleko granicy) po zakupy , zeby bylo taniej. Oczywiscie jadac samochodem przez gory, mialam co chwile katastroficzne wizje ze zaraz cos mi sie stanie, walenie serca, cisnienie uszami mi buchalo :lol: ...wiec zeby odwrocic uwage od tego diabelstwa zaczelam sobie przeklinac na nia, zaczelam wyzywac, pomyslalam sobie o osobie ktorej nie nawidze ( a mam taka jedna zolze) i zaczelam ja opieprzac na prawo i na lewo ....i wiecie co meje serduszka, ta pani NERWICA poszla sobie od razu w cholere.... :P ...No dobrze, zrobilam zakupy, zapakowalam samochod i jade spoerotem na granice .... po drodze obowiazkowo puscilam sobie na full muze i myslalam tylko o przyjemnych momentach ze jak bylo fajnie tu i tam itd. Dojezdzam do granicy, bagaznik pelny, ponad norme przepisowa ...serce zaczyna mi walic i Pani Nerwica nadchodzi....mysle sobie, kurde..przeciez musze jakos przejechac bo inaczej mnie skontroluja... No i oczywiscie Pan Celnik ...widzac mnie taka przestraszona powital . Pani zjedzie na boczek ... :? A ja na to ze ..ze ..ze ja mam nerwice i sie strasznie denerwuje ze mi slabo itd...a on do mnie: PANI JA TEZ MAM nerwice, a mysli Pani ze ktos jej dzisiaj nie ma ?? ... Pani niech nie panikuje tylko zjedzie na bok. .. :? Na szczescie Pan Celnik byl bardzo mily ..i po kontroli kazal mi jechac dalej..nawet dodal. No i po co sie Pani tak denerwowala, taka fajna dziewczyna i juz taka zesresowana .... :shock:

Zycze Wam moje kochane serduszka milego dnia, pelnego optymizmu....i jak bedzie nadchodzila wam depresja albo atak, to np pomysle sobie od razu o czyms innym, ze np macie cos waznego zalatwic , ze macie cos zrobic ..wazne tylko zeby odwrocic uwage... to naprawde dziala. Ja jako dziewczyna sobie mysle, ze musze np. jechac zonaczyc cza jakies fajne ciuch sie pojawil w sklepie, albo ze musue zobaczyc czy dostalam jakas fajna oferte pracy na e-maila, albo cokowiek, ze np. Paris Hilton nie ma nerwicy i jest taka luzara to dlaczego ja ja mam ?? ...lub cos w tym rodzaju :D

Caluje Was mocno :-)

[ Dodano: Czw Cze 29, 2006 9:51 am ]
Eluncia, Lina Agnes i inne moje kochane kolezaneczki :-)

Strasznie Wam dziekuje za posty :-)

Elu, no cos Ty , ta zolza nie bedzie Toba rzadzila, wez ja polej kwasem siarkowym...Co za kutwa ze w ogole miela czelnosc wtargnac w twoje zycie z brudnymi butami. Od dzisiaj nie masz mi o niej myslec....!!!! jak nadejdzie to od razu zajmij sie czyms innym...o zobacz masz paznokiec zlamany, no wiesz co takie ladne paznokcie i takie zaniedbane wez z nimi cos zrob ?

Wazne zebys byla caly czas czyms zajeta ...

caluje Cie mocno i 3 maj sie ja tez mam tego BABSZTYLA w sobie nie mam zamiaru zeby ze mna zostal! Razem go zwalczymy!! Pojdzie sobie w d**** jeza :-) he he

przez czarna741 29 cze 2006, 10:33
Scarllet jak ja się cieszę żę znalazłam to forum , i chyab się uzależniam bo tak jak Ty wstałąm rano i szybko komputer he he he

Sortuj wg