Witojcież

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Witojcież

przez znerwicowanyy 04 lis 2010, 00:03
Chłop, 19 lat :D

Od dłuższego czasu w nerwicy. Prawdopodobna przyczyna - za bardzo wziąłem do siebie to, iż zacząłem chodzić na siłownię, siłownia zaczęła być wszystkim, a życie - dodatkiem. Pod to układałem swoje dni, pod siłownię i pod rygorystyczne diety, niemożliwość zjedzenia zdrowego posiłku o danej porze doprowadzała mnie do szału. Dodatkowo sprawa, iż nie mam efektów proporcjonalnych do wkładu pogarsza stan rzeczy. I tak trwało to prawie 2 lata, aż w końcu zobaczyłem, że coś nie tak ze mną. Tylko już było za późno, za bardzo zakorzeniło się to we mnie i teraz jest problem, by z tego wyjść. Pragnę, by to siłownia była dodatkiem do życia, a nie odwrotnie. I chcę tego dokonać. Nie przejmować się jakimiś dietami, które nic nie dają. I myślę, że z Waszą pomocą mi się uda. Pierwszy krok zrobiłem już, od słowa do słowa zgadałem się z forumowiczem Robert6666 i trochę mi pomógł (pozdro!:) ).

Do tego mam kochającą dziewczynę, więc całkiem sam nie jestem.

Objawy mojej nerwicy to niezliczona ilość odwiedzin toalety w ciągu dnia (nie życzę nikomu :( ) oraz irytacja o byle co, nagłe napady płaczu i wkurzenia.

Chyba tyle, pozdrawiam ciepło.

Re: Witojcież

przez Wujek_Dobra_Rada 04 lis 2010, 01:16
Działaj chłopie, działaj. W Twoim wieku świat stoi przed Tobą otworem ;)
Wujek_Dobra_Rada

przez iza89 04 lis 2010, 09:28
Witaj :)
"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Natusia 04 lis 2010, 09:40
Hej :)
...śmierć jest spokojna łatwa życie jest trudniejsze...

Sortuj wg