Początki nerwiczy ?? Depresja??

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Początki nerwiczy ?? Depresja??

przez kacper23 02 lis 2010, 01:05
Założyłem nowy temat żeby nie zaśmiecać powitalni, tak mam zatrudniona swoją dziewczynę , ale ona i tak się nie zna na tych sprawach co ja, ona tylko sprzedaję w sklepie, powiem Wam że nie mówiełm tego w powitalni ale na samym początku zanim pojawiły się pierwsze zawroty głowy ilęki to bardzo dużo paliłem trawki i to chyba po tym mi się tak zaczeło robić.

Re: Początki nerwiczy ?? Depresja??

przez LitrMaślanki 02 lis 2010, 01:11
kacper23, Bardzo mądrze byś zrobił idąc do lekarza . Komplet badan,wizyta u psychiatry i spotkanie z psychologiem .Na marginesie ,stary ale błąd zatrudnianie dziewczyny lub członka rodziny to masakryczna pomyłka ,zawsze z tego cos niedobrego wychodzi .

[Dodane po edycji:]

Dla zainteresowanych ,tu jest początek wypowiedzi Kacpra
witajcie-kole-anki-i-koledzy-t24315.html
LitrMaślanki

przez stopek 02 lis 2010, 01:14
Popieram litrmaślanki dobrze Ci radzi. Trzeba się pogodzić z tym, że jesteś chory i zacząć od razu działać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kacper23 02 lis 2010, 01:15
LitrMaśalanki napisał(a):kacper23, Bardzo mądrze byś zrobił idąc do lekarza . Komplet badan,wizyta u psychiatry i spotkanie z psychologiem .Na marginesie ,stary ale błąd zatrudnianie dziewczyny lub członka rodziny to masakryczna pomyłka ,zawsze z tego cos niedobrego wychodzi .

[Dodane po edycji:] Narazie ma staż do grudnia , tak masz racie wiem o czym mówisz zatrudniając kogoś z rodziny, ale do grudnia wytrzymam. Jutro z samego rana jak wstanę to bedę dzwonił do lekarza specjalisty do Wrocławia i będe chciał się umówić na najszybszy termin.

Dla zainteresowanych ,tu jest początek wypowiedzi Kacpra
witajcie-kole-anki-i-koledzy-t24315.html

przez LitrMaślanki 02 lis 2010, 01:18
kacper23, Zobacz ten temat , może tam Ci ktoś doradzi dobrego specjalistę z Wrocławia .

l-kowcy-z-wroc-awia-czmy-si-t1135.html
LitrMaślanki

przez kacper23 02 lis 2010, 01:20
Ja jestem już pogodzony z tym że jestm chory, bo zdrowy to na 100% nie jestem. Ciesze suę z tego że znlazłem się tutaj. Równiez jestem na forum jabłuszkowo.pl bo rzucam fajki i nie palę 207 dni:-) to tez może się nasilać bo paliłem dużo fajek dwie paki dziennie.

przez *Wiola* 02 lis 2010, 01:22
Z Wrocławia to akurat znam psychiatrę. Co prawda ja byłam u niego tylko raz, ale czytałam o nim opinie , a na mnie zrobił bardzo dobre wrażenie . Między innymi dlatego ,że bardzo rozsądnie podchodzi do tematu alkoholu.
Kacper : wysyłam Ci namiar na pw
Moderator

przez kacper23 02 lis 2010, 01:24
Dobrze więc czekam na namiar, będzie bardzo przydatny bo jutro zamierzam dzwonić z rana.

[Dodane po edycji:]

Dziękuję Ci Wiolu wszystko doszło :-) może się uda zdiagnozować co mi jest bo już naprawdę nie mam sił.

przez *Wiola* 02 lis 2010, 01:27
ok:)Proszę, napisz jakie wrażenia. Wygląda troszkę jak "szalony naukowiec" ,ale mi się bardzo spodobał, a kilku psychiatrów już w życiu widziałam:)
Moderator

przez LitrMaślanki 02 lis 2010, 01:31
bo zdrowy to na 100% nie jestem
oj ,tym to się nie przejmuj .Ludzie dzielą się na zdiagnozowanych i nie zdiagnozowanych :)
Znasz jakiś żywy wzorzec zdrowia psychicznego ? Bo ja nie :D Szukasz pomocy i zdajesz sobie sprawę z problemu ,to dobry kierunek -tak trzymaj
LitrMaślanki

przez kacper23 02 lis 2010, 01:32
dostałem dziękuję Ci bardzo, popisałbym jeszczę ale już oczy mi się samę zamykają a jutro trzeba rano wstać a będzie pewnie problem jak zawsze. Dziękuję Wam za dzisiejszą pomoc, jak się tylko czegoś dowiem to napewno napisze. Może uda się jutro pojechać od Wrocławia na wizytę. Pozdrawiam i życzę miłej nocy, dobranoc.

Sortuj wg