pomocy

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

pomocy

przez jolka120 23 paź 2010, 11:18
Jestem nowa na forum nie wiem gdzie szukac pomocy? cierpie na nawracajaca depresje schudlam 10 kilo przez ostatni tydzien, boje sie zaufac ludzia,nawet teraz boje sie wam o tym pisac.POwiedzialam lekarzowi o depresji ale nie o tym ze wciaz czuje sie podsluchiwana , mysle ze ktos tez czyta moje maile,wszystko sie we mnie trzesie,nawet czasem zaczelam myslec o smierci, ale mam 4 letniego synka i tylko on trzyma mnie przy zyciu,boje sie ze gdy powiem lekarzowi wszystko zabiora mi dziecko i zamkna w psychiatryku...............co mam robic.......nadmienie ze od tygodnia biore znowu fluoksetyne i jeszcze nie ma ona pelnego dzialania terapeltycznego...............jola

Re: pomocy

przez kochanie 23 paź 2010, 11:50
musisz powiedziec wszystko lekarzowi, tylko w taki sposób bedzie on wiedzial z czego i jak Cię leczyć. Jest bardzo duzo ludzi, którzy są choorzy psychicznie i nikt z tego powodu dziecka im nie odbiera. Nikt więc nie odbierze Ci dziecka, ale na pewno żeby Twoje dziecko było szczęsliwe, Ty musisz zadbać o swoje zdrowie. Nie ma sensu tego przeciągac. Idź jak najszybciej do lekarza i powiedz wszystko. Inaczej objawy mogą sie nasilić i bedzie jeszcze gorzej. Poza tym moze wcale nie jest z Tobą aż tak źle zeby mieli Cie w szpitalu zamykac. W domku bedziesz sobie jadła lekarstwa i bedzie ok. Ale jak to wszystko sie rozwinie, to faktycznie mozesz być w stanie nadającym się tylko na leczenie szpitalne. Nie zamartwiaj sie na przyszłośc, wszystko się ułoży!!

przez jolka120 23 paź 2010, 11:54
Tak bardzo Ci dziekuje za odpowiedz!

[Dodane po edycji:]

Dziekuje bardzo za rade.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ewaryst7 23 paź 2010, 12:59
Pamiętaj że nie mozna komuś zabrać dziecka , tylko dlatego , ze leczy sie psychiatrycznie.Nie jesteś przecież niebezpieczna ani dla siebie , ani dla innych..Nie martw sie tak bardzo.Jeśli chcesz pogadać , pisz do mnie na priwa.To taki maly klik na pw , po lewej stronie na dole postu..

Sortuj wg