Uważajcie Dziewczyny!

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

Uważajcie Dziewczyny!

przez ccola 17 paź 2010, 20:32
Facet o nicku "Zidoo" wykorzystał i oszukał moją koleżankę.Jest Bardzo Wulgarny.Nie wierzcie mu co on pisze on jest nie obliczalny.On tylko gra że jest miliutki!
ccola

Re: Uważajcie Dziewczyny!

przez Wujek_Dobra_Rada 17 paź 2010, 20:43
A co pisze?
Wujek_Dobra_Rada

przez Misiek_NL 17 paź 2010, 20:44
A w jaki sposób wykorzystał i oszukał Twoją koleżankę ??
Misiek_NL

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez wovacuum 17 paź 2010, 20:49
ccola, a ten caly Ziddo-kto to jest wogole??jak wykorzystal Twojà kolezankè?
wovacuum

przez słońce_nie_wzejdzie 17 paź 2010, 20:55
Zapewne zdążył już zmienić nick. Więc to takie trochę naiwne ostrzeżenie.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez ccola 17 paź 2010, 21:01
"słońce_nie_wzejdzie" nie jest to naiwne ostrzeżenie jesli nie wierzysz to sprawdz.Wpisz nazwę uzytkownika i będziesz mieć.
ccola

przez Korat 17 paź 2010, 21:21
Wierzcie lub nie, ale gdy byłem kiedyś na innym forum to spotkałem się z kilkoma przypadkami gdzie użytkownik najpierw zbałamucił dziewczynę a potem ją nękał. Na takich forach psychopaci tylko szukają słabych nie mogących się bronić dziewczyn.
Co cię nie zabije, to uczyni niepełnosprawnym.

Ayahuasca
Psylocybina
LSD

przez harpagan83 17 paź 2010, 21:25
ccola napisał(a):Facet o nicku "Zidoo" wykorzystał i oszukał moją koleżankę.Jest Bardzo Wulgarny.Nie wierzcie mu co on pisze on jest nie obliczalny.On tylko gra że jest miliutki!

Ja tez jestem milutki :mrgreen:
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez Dori26 17 paź 2010, 21:34
No zgadzam sie z toba KORAT ale czasami zdaza sie dziewczyna lub chlopak pisza takie rzeczy bo mszcza sie za to ze druga polowka juz niekocha i zostawila,nierozumia slowa nie wiec wypisuja bzdury pod adresem dziewczyny lub chlopaka a przeciez zycie toczy sie dalej.Wiem kazde rostanie boli ale to niepowod by kogos oczerniac takie sprawy zalatwia sie w cztery oczy a nie zasmieca forum.pozdrawiam

przez ccola 17 paź 2010, 21:47
Widocznie Dori26 wszystkiego nie wiesz i wiele rzeczy on Ci nie powiedział.Oszukuje Cię tak jak Ją.Później zobaczysz jaki jest naprawdę.Wykorzystał Ją i tyle.Jeszcze będziesz płakać na Niego tak jak Ona płaka.
ccola

przez Dori26 17 paź 2010, 22:02
Coz takie zycie niewiemy z kim jestesmy, skoro byl taki podly dlaczego od razu go niezostawila??Niemusiala tego ciagnac mogla go rzucic i znalesc sobie kogos kto by ja kochal a niewylewala niepotrzebnie lzy.Po co mu pozwalala sie wykorzystywac bo kochala?Takiego drania rzuca sie odrazu a nie ciagnie wnieskonczonosc skoro poznala jaki jest,a moze nadal kocha tylko nieumie sie pogodzic z tym ze on juz nic nieczuje do niej?i wymysla sobie jak go dobic.Hm moim zdaniem jako ludzie dorosli powinni to sobie raz na zawsze wyjasnic i skonczyc temat,pozdrawiam

przez ccola 17 paź 2010, 22:31
Dori26 napisał(a):Coz takie zycie niewiemy z kim jestesmy, skoro byl taki podly dlaczego od razu go niezostawila??Niemusiala tego ciagnac mogla go rzucic i znalesc sobie kogos kto by ja kochal a niewylewala niepotrzebnie lzy.Po co mu pozwalala sie wykorzystywac bo kochala?Takiego drania rzuca sie odrazu a nie ciagnie wnieskonczonosc skoro poznala jaki jest,a moze nadal kocha tylko nieumie sie pogodzic z tym ze on juz nic nieczuje do niej?i wymysla sobie jak go dobic.Hm moim zdaniem jako ludzie dorosli powinni to sobie raz na zawsze wyjasnic i skonczyc temat,pozdrawiam

Tak niewiemy z kim jesteśmy.Jesli się kogoś kocha ponad wszystko to robisz wszystko żeby był szczęsliwy.Próbujesz spełnić marzenia.Nie wiesz co Ta druga osoba czuje,tylko wiesz co Ty czujesz.Wydaje mi się,że duzo rzeczy nie wiesz.Nie tylko ona go dobija ale On ją też.Jeśli dziewczyna się nie odzywała to po co jej wysyłał sms i zaczepiał na gg? Widocznie kogoś nie stać na wyjaśnienie.Dziewczyna dała spokój nie odzywała się a On pisał.
ccola

przez Dori26 17 paź 2010, 22:41
Sadze ze to miejsce niejest najlepsze na pranie brudow,zaczepia ja to niech zmieni nr gg,wysyla esy niech zmieni nr tel i bedzie miala spokoj,pozatym dlaczego sama tego niepisze tylko posluguje sie toba?rozumiem przyjazn przyjaznia ale to ona cierpi a nie ty wiec ona powina tu pisac co jej zrobil jak ja skrzywdzil :!: pozdrawiam

przez ccola 17 paź 2010, 22:59
Dori26 napisał(a):Sadze ze to miejsce niejest najlepsze na pranie brudow,zaczepia ja to niech zmieni nr gg,wysyla esy niech zmieni nr tel i bedzie miala spokoj,pozatym dlaczego sama tego niepisze tylko posluguje sie toba?rozumiem przyjazn przyjaznia ale to ona cierpi a nie ty wiec ona powina tu pisac co jej zrobil jak ja skrzywdzil :!: pozdrawiam

Wiem że to miejsce nie jest dobrym miejscem na pranie brudów.Może Ci mówił może nie...Spełniła Jego wielkie marzenia.Dziewczyna się poświeciła, chciała żeby był szczęśliwy a On nie umie tego docenić i uszanować.Naprawdę nie mówie tego bo ją znam ale ma dobre serce.Trudno ktoś inny to doceni.
ccola

Sortuj wg