DLACZEGO SPOTYKA MNIE TYLE ZŁEGO?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez didado1 03 lip 2006, 20:31
jowita
jak udam się do mojego ulubionego Gdańska to zamelduję się :D :D :D
pozdro
znikłam i mnie nie ma .........

przez jowita 03 lip 2006, 21:29
ok :!: to tak czesto bywasz w gdansku?moje to nie jest ulubione miasto bo zadurzy tłum a ja uciekam od ludzi :(

[ Dodano: Pon Lip 03, 2006 9:43 pm ]
agapla dowiedziałas sie o ta masc?pozdro :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez anita27 03 lip 2006, 21:53
Jowitko ja pochodze z pomorza z Gdyni.uwielbiam to miasto.Mieszkalam kilka lat ale rodzice sie tu przeprowadzili kiedy bylam jeszcze podlotkiem.Bardzo tesknie za moim ukochanym miastem :( Ale czesto je odwiedzam :) Pozdrawiam
Szczęście jest jak motyl. Gdy będziesz próbował go złapać - nie uda ci się. Gdy będziesz stać spokojnie - może usiąść Ci nawet na ramieniu!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 03 lip 2006, 22:08
Anitko widzisz jak to zycie sie układa,ja wyjechałam z chrzanowa w ktorym mieszkałam 27 lat a teraz jestem na pomorzu i ciagle mysle o powrocie do chrzanowa ze wzgledu na to ze bardzo tesknie za rodzina :(
pozdrawiam cie serdecznie :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez agapla 04 lip 2006, 13:57
Dzisiaj bede wiedziała jaka to maść ale wazna sprawa czy masz duze wykwity i cz tzw bezłuskowe ? Kolega mi powiedział że jezeli jest tego mało i bezłuskowo to ta maść pomaga i to bardzo.Napisz co i jak pozdro

przez jowita 04 lip 2006, 17:12
czesc agapla :!: :!:
tak mam bezłuskowe ale dużo :( jakbym ospy dostała kropka kolo kropeczki :( ale moze znam ta masc zreszta zobacze jak mi podasz nazwe,tagze czekam na odpowiedz i rowniez pozdrawiam cieplutko :!:

Sortuj wg