DLACZEGO SPOTYKA MNIE TYLE ZŁEGO?

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez Aga1 25 cze 2006, 19:08
Kochana Jowito tak jak z nerwicą pozytywne myślenie pomaga t, tak i w tym przypadku musisz być pozytywnie nastawiona .Na moja rodzinę w ostatnich kilku miesiącach tez spadło mase chorób i spraw które zaważyły na dalszym życiu. Nie wolno sie poddawać.Moja kuzynka ostatni przeszła operację ginekologiczna . Oswoiła sie z tym ze musi ją przejśc . Własnie to ze ma małe dziecko pozwoliło jej myśleć pozytywnie ze musi to zrobić jak najszybciej , by dziecko miało zdrową mame. Jest 2 miesiące po operacji i czuje się bardzo dobrze. Także Tobie życze pozytywnego nastawienia. Zycie nasze nie jest usłane tylko kwiatem róż, czasem trzeba przejść i po łodyżkach z kolcami. Wiadomo ze ta droga jest bolesna, ale nie możemy sie poddawac , bo niedługo po tym będą płatki róż.

przez didado1 25 cze 2006, 21:29
Aga1 napisał(a):Zycie nasze nie jest usłane tylko kwiatem róż, czasem trzeba przejść i po łodyżkach z kolcami. Wiadomo ze ta droga jest bolesna, ale nie możemy sie poddawac , bo niedługo po tym będą płatki róż.

pięknie to ujęłaś :!: :D
pozdrawiam
znikłam i mnie nie ma .........

przez agapla 25 cze 2006, 22:16
No właśnie Didado to samo chciałam napisać pozdrowionka :lol: :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jowita 25 cze 2006, 22:56
tak to prawda piekne słowa ;) wiem AGUSIU ze zyc trzeba chodzby własnie dla dzieci,dla mnie one sa najwarzniejsze na swiecie,boje sie tylko ze po narkozie znowu bede osłabiona i nie bede mogła sie nimi zajac,po porodzie(9miesiecy temu) tak długo dochodziłam do siebie,nie mogłam dobrac leku na nerwy bo zle na mnie wpływały :(
AGAPLA własne wruciłam ze spacerku byłam na plaży by sie zrelaxowac troszku mi lepiej dziekuje za słowa otuchy :) dowiedz sie jaka to masc i daj znac BUZIACZKI :lol:
DIDADO1 tez łap buziaka :lol:
pozdro :!:
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez didado1 25 cze 2006, 23:08
jowita
dzięki za buziaki łąp teraz odemie :D
Jeju jak ja Ci tej plaży zazdroszczę :cry: Nie matw się wszystko będzie dobrze :D :!: :!: :!:

przez jowita 25 cze 2006, 23:30
e tam plaza jak plaża ;) szkoda ze nie mieszkasz w gdansku bysmy razem smigały sie opalac było by mi rażniej a sama to sie boje ;)
Może zawsze trzeba najpierw przejsc przez piekło......by zrozumiec czym naprawde szczeście jest.....

przez didado1 26 cze 2006, 09:34
szkoda :D uwielbiam Gdańsk, uwielbiam plażę, uwielbiam morze, walnęłabym się na plaży zamknęła oczy i wsuchiwała w szum fal he he żaden lęk nie byłby mi groźny :D :D :D ale może tam będę :D

przez jowita 26 cze 2006, 09:45
no ja tez lubie plaze ale jakos sama sie boje posrud takiego tłumu :( wczoraj poszłam wieczorkiem na spacerek z kolezanka morze było takie spokojne i ten zachód słonca 8) az mi sie lepiej spało po takim spacerku,wybierasz sie na wakacje nad morze?

przez didado1 26 cze 2006, 10:02
mam taki zamiar :D

przez Marha 26 cze 2006, 12:42
Jowito nie martw się!!! Miałam podobne problemy i z nadwagą no i przede wszystkim z tymi ginekologicznymi sprawami. Szczęśliwie okazało się ,że to tylko torbiel, która mi usunęli, a jeśli chodzi o nadwagę to poszłam do dietetyczki i schudłam 15kg w ciągu 5 tygodni. Jeśli chcesz mogę Ci wysłać tę dietę, jest w miarę uniwersalna na moje koleżanki działała.
I niczum sie nie przejmuj pamiętaj, że w życiu po cięzkich burzach nadejdzie w końcu ładna pogoda!!! Trzymam za ciebie kciuki!!!!

przez agapla 26 cze 2006, 14:11
To ja też chcę taką dietę :lol:

przez jowita 02 lip 2006, 10:54
witajcie!!dlugo mnie tu nie bylo bo mialam zepsuta klawiature!!na 11lipca mam termin zabiegu,boje sie narkozy ale mam nadzieje ze bedzie dobrze ;) MARHA pewnie ze chce to diete ja juz nie wiem czego sie chycic a tak na marginesie czy uprawiasz jakis sport??pozdrawaim wszystkich!!

przez didado1 02 lip 2006, 11:04
jowita
będzie bardzo dobrze :D
Buźka :D

przez jowita 03 lip 2006, 09:38
czesc didado1 :!: dzieki za buziaka lez odemnie :lol: gdzie sie wybierasz na wakacje?

Sortuj wg